Skocz do zawartości

Mobius jako kamerka fpv


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na fotkach prezentuję dwa zestawy przewodów do fpv. Rozumiem, że Mobius posiada własne zasilanie więc przewody napięcia czerwony nie wykorzystuję. W takim razie powinienem podłączyć z kamerą tylko czarny, żółty i biały z wiązki z trzema wtyczkami czy biały i czarny z wiązki dwu wtyczkowej? A może jeszcze inaczej? Między kamerą , a nadajnikiem będzie jeszcze osd. chodzi o to by mieć podgląd na wysokość, prędkość i kierunek lotu.

 

20221029_143658[1].jpg

20221029_143627[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie  biały + masa (zresztą masz go opisany jako VIDEO wyjście)

Zółty to raczej będzie AUDIO.

Czerwony - zasilanie też bym radził podpiąć - zależy jak długo jednorazowo będziesz latał .

Używałem też mobius-a; jest o tyle fajny, że możesz jednocześnie patrzeć i nagrywać lub robić zdjęcia. Przy zdjęciach minus jest taki, że w momencie gdy robi zdjęcie znika Ci na chwilkę obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało się odpalić, zadziałało na żółtym i czarnym z wiązki z 3 wtyczkami. Na opisanym Video out białym i czarnym nie zadziałało.

Do nagrywania mam gopro 8black. wydawało mi się. że obraz z Mobiusa jako fpv będzie lepszy od kamerek fpv 600 np Runcam Swift 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.