Skocz do zawartości

Micro odbiornik dla 9XD


grafi88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wracam do tematu samolotów po kilku latach przerwy.
Potrzebuję micro odbiornik do mojego starego  Taranisa 9XD plus.
Szukam już dłuższy czas, ale nic nie mogę znaleźć.
Może mi ktoś podrzucić, jakieś namiary na taki odbiornik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego odbiornika jest dostępne i  ACCST-d16-v2 i ACCST-d16-v1 aczkolwiek może mieć w nadajniku starszą wersje.

Odbiornik na 100% bez downgradu oprogramowania nie będzie się chciał zbindować, bo na bank ma fabrycznie wgrane ACCST -d16-v2.

Wszystkie nowe odbiorniki przychodzą z ACCST-d16-v2 albo z ACCESS.

Jeżeli nie masz za dużo odbiorników to rozważ update nadajnika do ACCST-d16-v2 ale będziesz musiał też zupdatować wszystkie odbiorniki które już posiadasz. Po update nadajnika nie trzeba będzie już za to zmieniać softu w nowo zakupionych odbiornikach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Upgrade do ACCST D16 v2.1.0 zakończył się tym, że nie mogę zbindować RX6R.
Migająca czerwona dioda wskazuje na różnicę w wersji oprogramowania nadajnika i odbiornika   😒
Próbowałem różnych opcji i ciągle to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, grafi88 napisał:

Migająca czerwona dioda wskazuje na różnicę w wersji oprogramowania nadajnika i odbiornika

Zgodnie z manualem, migająca czerwona dioda wskazuje na zakończenie procesu bindowania.

Po ponownym uruchomieniu powinna zapalić się (szybko pulsować) dioda zielona, ale...

aby dało się zbindować, firmware musi być zgodny w nadajniku (czytaj: w module nadawczym) i w odbiorniku.

W odbiorniku masz coś napisał a w nadajniku?

Bo skoro masz "stary X9D Plus" i wracasz "po paru latach" a nic w między czasie nie aktualizowałeś, to w module nadawczym na 100% masz firmware v1.

 

 

FW-XJT-v2.1.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, chciałbym aby było to takie proste.
Zacząłem od aktualizacji OpenTX, potem aktualizacja XJT-v2.1.0 i dwuetapowa RX6R
U mnie jest dokładnie jak na tym filmiku - po bindowaniu przy próbie łączenia wygląda dokładnie jak w 53 sekundzie tego krótkiego filmiku
 

 

Taranis_e.png

IMG-4597.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.