Skocz do zawartości

MVVS serwis


Elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na dzień dzisiejszy serwis MVVS-a to jakaś jedna wielka porażka i rozczarowanie. Otrzymali silnik do przeglądu miesiąc temu i do dziś na 100% nawet nie wiem czy cokolwiek z nim zrobili. Kontakt meilowy w tej sprawie praktycznie nie funkcjonuje a telefoniczny niewiele lepszy, w zasadzie nie odbierają telefonów i ograniczają się do smsów w których tylko podają kolejne terminy kiedy mają podać jakieś informacje. Kiedy w końcu odebrali telefon, to na moje pytanie ile czasu trwa serwis silnika słyszę że 2 tygodnie. Mówię, że mają go już prawie 4 u siebie - słyszę że jest sezon i mają dużo pracy, ale jutro dadzą znać. Ok, czekałem grzecznie tydzień i dalej nic. Dzwonię - nikt nie odbiera, wysyłam smsy - bez odpowiedzi. Ręce opadają.

Straciłem cierpliwość i napisałem żeby go odesłali z powrotem i... dalej cisza.

O ile same silniki są jak najbardziej fajne i godne polecenia to przez taki serwis, na dziś bym go nikomu nie polecił. Mam nadzieję że kiedyś wrócą do normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej zderzyłem się z podobną opinią, dlatego sugeruję wykonywać serwis osobiście.
Schemat konstrukcji + numery części dostępny w instrukcji, budowa prosta jak konstrukcja cepa więc ciężko coś spaprać, czyszczenie gaźnika + cały przegląd to max 6h przy piwku i muzyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info z serwisu, gdy napisałem im co myślę o takim traktowaniu klientów, od p. Lukasa (i z tym Panem polecam zdecydowanie kontakt), że silnik jest naprawiony, sprawdzony i sprawny. Po opłaceniu rachunku wyślą go z powrotem. Choć, zgodnie z ustaleniami, przed naprawą miałem dostać kosztorys do akceptacji ale  już machnąłem no to.

 

A wystarczyło żeby powiedzieli, że np. jest szczyt sezonu, mają dużo zleceń i na naprawę trzeba czekać np  4, 6 czy 10 tygodni, a nie przekładać kilka razy terminów i nie odpowiadać na pytania, co zdecydowanie dobrze nie świadczy o firmie. I nie byłoby sprawy. No nic, następnym razem będę mądrzejszy.

 

Z ciekawostek, silnik jest z 2009 roku, jestem n-tym jego właścicielem i nic mi nie wiadomo żeby ktoś w nim coś wymieniał (co oczywiście nie wyklucza niczego) i teraz do wymiany były membrany gaźnika i jego czyszczenie. Stan silnika, tłoka i cylindra bez mała jak w nowym na półce, łożyska też ponoć bez luzów co akurat mnie najbardziej zastanawiało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony, kultura pracy i mocy w holówce pod dostatkiem 🙂 Tyle że w akrobacie 3D bardziej widać co dany silnik jest wart. Ten silnik ma wał podparty na 4 łożyskach z czym się jeszcze nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.