Skocz do zawartości

Wilga


PiotrSzmagier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stiletto dalej w planach, ale małżonka sprezentowała mi silnik Saito Fa-30, więc siłą rzeczy musiałem cos do niego dorobić, padło na wilgę o rozpiętości 120cm, kadłub plaski 22mm. Pozornie prosty model okazał się istną skarbnicą problemów, ale jak się mówi A, trzeba powiedzieć B. Przedstawiam zdjęcia z prac, uczyłem się na nim oklejania folią z żelazkiem. Orczyk będzie od strony wewnętrznej, nie ma lotek bo linki będą w osi silnika.

Jak wklejacie zawiasy bo ja dostaje białej ku.... jak mam to robić , zawsze któryś krzywo się wklei.

 

20230520_141111.jpg

20230624_175925.jpg

20230625_210306.jpg

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 17.09.2023 o 12:40, Robert Tomzik napisał:

Ładny model, nabiera kształtu :) Kiedy oblot? 

Tak, patrze i wydaje mi się, że ster kierunku masz trochę za bardzo wychylony.

Data oblotu nie znana, wszystko będzie zależało od ilości wolnych mocy przerobowych :)

Ster kierunku jest na blaszkach mosiężnych, więc będę mógł go przestawiać dowoli :)

W dniu 18.09.2023 o 07:05, Ares napisał:

Ładnie zrobiłeś maskę. Pomimo płaskiego kadłuba wygląda to bardzo dobrze.

 

 

Dziękuję, kopyto na maskę wystrugałem z styroduru, ale wykonanie laminatowej maski to juz zasługa Piotra W. Ja ja później tylko docinałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.