Skocz do zawartości

SZD 19-2 Zefir 2 od ArtHobby


Patryk Sokol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, robas69 napisał:

Czy Zefir ma łamany wznios płatów? Z rysunku to nie do końca wynika. Może ten podział na centropłat i końcówkę wynika z innych powodów.

Nie ma, ma pojedynczy.

 

Dzielenie skrzydła jest po to, żeby było dzielenie skrzydła do transportu :) 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIesz, na tak postawione pytanie mam ochotę odpowiedzieć inaczej (bo w sumie to ja jestem ten mały Kazio podpisany na rysunku i jakby to powiedzieć - nie jestem już taki mały), ale powiedzmy, że będę profesjonalny.

 

Powód jest bardzo prosty - dystrybutorzy zajmują się tylko dystrybucją, więc mają na to czas.

Z kolei pan Wiesław pracuje teraz nad wprowadzeniem do produkcji trzech nowych projektów.

Bo choć ja to projektuję, to ktoś musi poogarniać poddostawców, wymyślić technologię przy czymś zupełnie nowym, dopasować to z manufakturą w Łodzi itp.

 

Ale na pociechę - mój się montuje, będą zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te zdjęcia i filmy są autorstwa właściciela niemieckiego sklepu, a nie polskiego producenta? Oczywiście każdy może tam spojrzeć, ale fajnie by było gdyby były u źródła, a więc na stronie arthobby.

image.thumb.png.427e0ef92d71cabd35e1d53ab7e05e97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.