Skocz do zawartości

Yak55 50e Topmodel


Rekomendowane odpowiedzi

Wychylenia oczywiscie mam oporowe. Zrobilem dzis dwa krotkie loty bo mnie deszcz przegonil ale nic nie wymyslilem. Ustawilem niby mixa ale jest podobnie , pewnie bede musial sie z kims bardziej kumatym spoktac i polatac i podyskutowac.

 

To mi w takim normalnym lataniu nie przeszkadza zbytnio a nawet wcale , najgorsze sa gwaltowne i agresywne zmiany w SK o czym juz wczesniej pisalem.

 

Moze ten model po prostu tak ma...? Albo ja wymagam od niego za duzo?:D

 

Jakos nigdy nie spedzalem nad regulacja duzo czasu bo uwazalem to za zbedny bajer i strate czasu i tu tez nie mam zamiaru sie bawic w jakies hiper skomplikowane mixy , przelaczniki itd.

 

A tak wyglada moj sraczek:

 

mojesamoloty-688.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wychylenia oczywiscie mam oporowe.

A spróbuj po trochu je zmniejszać - do momentu, aż zniknie tendencja do przewalania się modelu. Może okaże się, że pomimo wszystko skuteczność steru pozostanie ta sama.

 

A tak wyglada moj sraczek

Brzydki.

 

 

 

 

 

...żartowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj zbytnio cwaniakowac :faja: ale może to jeszcze być kwestia rozmieszczenia wyposażenia a dokładnie pakietu regulacja nie przód tył, ale góra dół :lol::lol::lol:

 

Zaś mój ojciec twierdzi, że to wina zbyt przesunietego sc do tyłu i przy większym kacie na zylecie model po prostu zrzuca jak kartke papieru na wietrze poznac to po bardzo dziwnej reakcji steru jest skuteczny ale działa ze zwłoką i po wychyleniu manetki model jeszcze przez chwile zwieksza sam kąt natarcia

 

A co do Yaczka to faktycznie sraczek w barwach qpy ;D ;D ale lata cudownie ja bym widział w nim lekki silnczek dualsky 200g i 4 cele lipo waga z takimi zabawkami 2kg do lotu albo i ciutke mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze sa gwaltowne i agresywne zmiany w SK o czym juz wczesniej pisalem

--------------------------------------------------------------------------------------------------

czy jak model tak samo reaguje jak Ty machasz wajchami to jest zły?a może liczysz na jego inteligencję że sam zadecyduje jak ma sie zachować.Wydaje się że szukasz dziury w całym.

edit:a kolorki są niczego sobie podobają mi się,zresztą nie ma innej obcji mam taki sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny to on nie jest ale jakos lata wiec sie sprawdza. Jak mnie będzie wkurzał to zdejmę folię i zrobie ze sraczka różową krowę.

Jesli jutro pogoda pozwoli to sprawdze jak się zachowuje na mniejszych wychyleniach :]

Bardzo mozliwe ze szukam dziury w calym ale jakos ta sprawa z kierunkiem strasznie mi sie rzucila w oczy (kciuki) po przesiadce z extry.

SC mam ustawiony na oko, zrobilem jeden lot, lecial na morde, przesunalem pakiet do tylu bylo ok wiec tak zostalo. Ustawianie jeszcze wywazenia gora - dol to dla mnie wspinanie sie na wyzyny zawodnicze a do tego mi bardzo daleko i nie mam zamiaru sie tak meczyc. Najwazniejsze ze wisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zmniejszylem troche wychylenia i chyba cos sie zmienilo. Albo przestalem na ten problem zwracac taka uwage. Wciaz nie jest tak jakbym sobie to wyobrazal ale ujdzie w tlumie... :D

 

Wczoraj nakrecilismy kolejny srakowy filmik, model dostal kleksa na maske aby przypominal przawdziwego yaka-ptaka-sraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Yacek też oblatany.Trochę długo to trwało, ale lata.46 ax wcale nie jest za słaby dla niego, przynajmniej dla mnie.Nie mam zamiaru gonić wyczynowców :D .Dzięki wszystkim za cenne uwagi.Teraz zaczynam budowę wynalazku po tytułem diamant, to typowy fun flaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Yacek też oblatany.Trochę długo to trwało, ale lata.46 ax wcale nie jest za słaby dla niego, przynajmniej dla mnie.Nie mam zamiaru gonić wyczynowców :D .Dzięki wszystkim za cenne uwagi.Teraz zaczynam budowę wynalazku po tytułem diamant, to typowy fun flaj.

 

Latałem trzema diamantami swietne modele tylko jest jeden problem nie idzie zamocować serw w ogonie musisz dac bowdeny koniecznie 2 na kierunek i dwa na wysokosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.