Skocz do zawartości

GuEvAn-2200


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem ci że te jak by to nazwać? formy? w które wkładasz stateczniki itp do przyklejenia kesonów robią wrażenie , na początku myślałem że porobiłeś takie na mniejsze części , a ty wyskakujesz z czymś takim do skrzydeł i skrzydła tez tak robisz.

No powiem ma to mnóstwo zalet , keson jest wszędzie dobrze przyklejony , skrzydło ma idealnie ustalone żebro przykadłubowe , no fajne to , jedyny minus to chyba to ze materiału na to poszło tyle że pewnie drugi model by z tego można zrobić😉. Ale jak chodzi o komfort pracy to robi to robotę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, enter1978 napisał:

jedyny minus to chyba to ze materiału na to poszło tyle że pewnie drugi model by z tego można zrobić😉

Może Yevhen będzie chciał robić modele hurtowo po testach modelu. Myślę, że znalazły by się osoby chętne.

Piękna i dokładna relacja. Model wykonywany starannie👍

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam szanowni panowie, nazywamy to  u nas (stapeli). Konieczne jest, aby skrzydło miało proste kształty, bez ugięć i bez skrętów. To jego najważniejsza funkcja.

Z mojego doświadczenia wynika, że zdarzały się przypadki z krzywymi skrzydłami, chociaż  jest zbierany na prostym stole, ciężar robi swoje i nie zawsze jest to, czego chciałem. A reszta to tylko dodatek.

2 godziny temu, enter1978 napisał:

jedyny minus to chyba to ze materiału na to poszło tyle że pewnie drugi model by z tego można zrobić😉

To u mnie wysło tak na bogato  ze sklejki, ale można go zrobić z HDF będzie taniej. I nie ma to wpływu na jakość. Po prostu mój laser nie  przecina HDF 🙂

2 godziny temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

będzie chciał robić modele hurtowo

Nie niebyło takiego zaplanowano, to się dla siebie ukochanego😊 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druk jest bardzo żle  wykonany, ścianka 3mm w niektórych miejscach jest rozwarstwiona, więc nie ma wystarczająco dużo nerwów do szpachlowania i szlifowania. Ledwo zdążyłem zrobić szybkę i z bardzo złym skutkiem. forma 3D bezpowrotnie przepadła. Boję się nawet podejść do maske, ręce całkowicie mi opadły, a pragnienie zniknęło 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krasniybaron napisał:

Powiem szczerze że bardzo żle wyszło z tymi 3D drukami, stracił worek pieniądze, kupu czasu,i nic z tego .

Ja myślałem że to kopyta na drukarce robiłeś, takie formy do wykonania maski z laminatu i szyby  z plexi, a ty finalnie na drukarce zrobiłeś maskę i szybę? No nie wiem ja robiłem formę maski na drukarce i na tej formie z druku robiłem maskę z laminatu.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.