Skocz do zawartości

GuEvAn-2200


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.Cieszy, że powstaje nowy projekt,ale moim zdaniem,jak już inwestować czas w coś nowego to nie powielałbym "oklepanych" wizualnie form sylwetek ,tzw."edków,slicków,extry...itp.,ale w coś bardziej innowacyjnego,własnego z odrobiną "fantazji.Nawet niewielka zmiana, myślę wywoła większe zainteresowanie w tym środowisku.Oczywiscie ,to Twój projekt i jaki by nie był, będę kibicował .Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pane Wladzio nie jestem ambitną osobą i nie mam aż tak dużego doświadczenia, żeby zaprojektować coś lepszego niż te extry, slicki. Dlatego staram się czerpać z nich to, co najlepsze, aby okazało się, jeśli nie lepsze, to przynajmniej niewiele gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krasniybaron napisał:

Witam, pane Wladzio nie jestem ambitną osobą i nie mam aż tak dużego doświadczenia, żeby zaprojektować coś lepszego niż te extry, slicki. Dlatego staram się czerpać z nich to, co najlepsze, aby okazało się, jeśli nie lepsze, to przynajmniej niewiele gorsze

Warto wzorować się na dobrych modelach i ludziach z dużym doświadczeniem. Po zrobieniu własnego modelu można już wyciągnąć różne wnioski i w następnym coś poprawić lub zmienić.

Super, że powstaje kolejny model na forum. Będę śledził relację👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, krasniybaron napisał:

Dziękuję szanownym kolegom, postaram się was nie zawieść

Dzięki,a swoją drogą  myślę ,że masz wystarczająco dużo doświadczenia.Twój MX jest znany na wielu forach.Nie wiem, też dokładnie czy Slick 360 1,3m to nie była też Twoja konstrukcja.Pamietam jak kilka lat temu "pobrałem" z internetu te właśnie modele.Bylem pełen podziwu,a instrukcja do MX...Nie ma powodu być takim skromnym.To ja własni mógłbym powiedzieć o sobie że jestem twoim uczniem ,bo właśnie Twoje projekty były dla mnie inspiracją.Tak trzymaj,jeszcze raz pozdrawiam.PS. bez "pana"proszę👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, krasniybaron napisał:

MXa nie projektował, a jedynie modyfikował to, co uważał za konieczne.

 Rozumiem,.. modyfikował,ale to  też coś,więc nie tak słabo z doświadczeniem.Za pomyłkę ,co do osoby konstruktora ,przepraszam.Moje"kwiatki " trafiły pod nie właściwy adres...zdarza się nie raz.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nowy temat podoba bo gustuję w extrach, edgach, itp, przyznam że kiedyś zauroczył mnie model Vertigo od Badana , było to cos innego , świeżego i świetnie wyglądał, ale że cena za zestaw była zaporowa mimo że zestaw w większości składał się z rdzeni styropianowych, więc pozostałem przy pooglądaniu modelu na zdjęciach.

Myślę że Yevhen rysuje model w stylu extry, edga, itp dla tego że te modele nie mają alternatywy.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.