Skocz do zawartości

Makieta 160x90 8,5m torów


michal.pirat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Viper napisał:

Dzięki :) 

Kiedyś też się przymierzałem do zrobienia, ale H0, trochę większe. Jeszcze mam zresztą tory, rozjazdy i kolejkę już chyba nieistniejącej firmy Rocco (całkiem fajna cyfrówka).

To całkiem świerza kolejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo nie bardzo :) Makietkę chciałem zrobić ładnych z kilkanascie lat temu. Od dłuższego czasu juz nie śledziłem tematu kolejek, ale tak coś mi się kiedyś taka informacja pojawiła, że firma przestała istnieć. 

Ale po Twoim poście poszukałem i okazało się, że jest i są do kupienia zestawy i części, więc może ktoś firmę wykupił i zreanimował, albo coś mi się pomieszało. Kto wie, może jak będę miał nadmiar czasu to wrócę do pomysłu. Kolejki fajne są :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Viper napisał:

Noo nie bardzo :) Makietkę chciałem zrobić ładnych z kilkanascie lat temu. Od dłuższego czasu juz nie śledziłem tematu kolejek, ale tak coś mi się kiedyś taka informacja pojawiła, że firma przestała istnieć. 

Ale po Twoim poście poszukałem i okazało się, że jest i są do kupienia zestawy i części, więc może ktoś firmę wykupił i zreanimował, albo coś mi się pomieszało. Kto wie, może jak będę miał nadmiar czasu to wrócę do pomysłu. Kolejki fajne są :) 

Jakoś tak to było z tą firmą jak piszesz

DSC09880.JPG

DSC09878.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, terem robiłes jakąś masą czy z gipsu? 

Jaka mniej więcej waga wyszła takiej makietki?

Bardzo fajnie Ci to wyszło :) 

Zrób jakiś filmik jak to jeździ. Jak Dzieciaki były mniejsze dość regularnie chodzilismy do muzeum kolejnictwa, gdzie były dwie makietki, które co jakiś uruchamiano, przyznam że cieszyłem się jak dzieci, gdy to jeździło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam takich artystów Modelarzy.

A swoją drogą co na to Twoja druga połowa (żona, itp..) Jeżeli masz?

U mnie w zasadzie zakaz modelarstwa  w domu. Od tego jest  warsztacik w piwnicy.

Żona ledwie toleruje puchary z zawodów na wszystkich meblach, a i to  kurz z tych pucharów muszę sam ścierać 🙂

Tak, czy inaczej makieta PRIMA SORT!!!

A.C.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AndrzejC napisał:

Podziwiam takich artystów Modelarzy.

A swoją drogą co na to Twoja druga połowa (żona, itp..) Jeżeli masz?

U mnie w zasadzie zakaz modelarstwa  w domu. Od tego jest  warsztacik w piwnicy.

Żona ledwie toleruje puchary z zawodów na wszystkich meblach, a i to  kurz z tych pucharów muszę sam ścierać 🙂

Tak, czy inaczej makieta PRIMA SORT!!!

A.C.

 

moja spoko, jest wyrozumiała :) gorzej z wydatkami trzeba ukrywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.