Skocz do zawartości

MC19 czyDX7


Mark3

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym wybierał między MC19 a DX7 to wybrałbym MC19. Dlaczego? odpowiedź jest prosta - większa liczba kanałów, możesz mieć 35Mhz + ew. 2,4G, Jak dla mnie wyświetlacz w MC-19 jest bardziej czytelny. Oba nadajniki miałem w dłoniach i MC-19 robiła lepsze wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek nie czepiaj się błędów, może kolega jest dysgrafikiem tylko odpowiedz na pytanie.

A a pro po błędów nie będę tutaj cytował ale każdemu to się może zdarzyć, nawet administrator pisze "mejl" i jakoś nikt go nie poprawia.

 

Kup MC 19, tańsza o 50% od Spektruma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to musisz się zdecydować na typ aparatury MC19 to typowa pulpitowa aparatura DX7 to popularnie zwany jerzyk ,ja osobiście wole pulpit no i MC 19 to naprawdę dobry wybór. Ogólnie obie wymienione są dobre na pewno znajda się opinie że MC19 jest znacznie lepsza i odwrotnie ale tu niestety już sam musisz podjąć decyzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT.

wiecie czego mi tu brakuje obowiązkowego wieku ! Mam wrażenie te to kolejny user ktory wysoko mierzy na początku być moze z nieracjonalengo myślenia czy też młodego wieku lub też z niewiedzy.

 

aparatura ma byc uzywana do spalinek

Typ trenerek,Wilga,Spittfajer 6kg,szybowiec i moze Pitts ale to póżiniej

Sory to dla jaj :oops:

 

czy w ogóle kolega miał do czynienia z modelami RC. Nikt tego nie wie. Z jego wypowiedzi np. po "aparatura ma byc uzywana do spalinek" wniskuje że nie.

 

no dobra teraz na temat po pierwsze weź pod uwage to co pisał Krzysztof, a po drugie ustal MODE w jakim Ci bedzie wygodnie sterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem

Zle zaczęłem SORRY! :oops:

Mam na imie Marek, wiek mój to 37 wiosen modelarstwem interesuję się 1,5 roku

Trochę wiedzy posiadam .Miałem apke OPTIK6 mode 2 którą sprzedałem i chcę kupic cos nowego .Decyzja padła MC19 lub DX7 sugeruje sie waszymi wypowiedziami

 

Modelami latam rekreacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że moduł na 35Mhz do MC-19 kosztuje 70zł.

 

To przyjrzyj się dokładniej i dodaj TYLKO, że wraz z Deem porównujesz "golutki" nadajnik (MC19) z kompletem DX7, w którym masz i odbiornik i serwa. Po co w ogóle robić TAKIE porównania ?. Odszukaj ceny samych nadajników i podaj je. Wtedy poszukamy razem tych 50 % .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w sumie nic się nie dowiedziałeś o DX7.

DX7 to bardzo fajne radio, popularne wśród helików. Z wad możnaby wymienić:

- brak programów do szybowców

- brak prostego systemu Throttle cut (mozna miksować, ale to nie to samo)

- takie średnio cenowo akceptowalne odbiorniki (tańsze od Futaby, ale droższe od Assana)

- niemożność przejścia mode 1-2 w prosty sposób

 

z zalet:

- naprawdę sporo mikserów

- fajny system throttle restore jednym doktnieciem trymera

- współpracuje z odbiornikami JR (ten sam system, zresztą radio jest kopią jednego z modeli JR)

- istnieją bardzo lekkie odbiorniki, i te są nawet niedrogie

- radio jest dość ładne, w miarę ergonomiczne. Za te 350USD trudno się spodziewać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.