Skocz do zawartości

F-16 kraksa !


Atomizer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zarył jak dzik !

 

 

Ciekawe co tym razem zawiodło ! Na chwilę przed zderzeniem z ziemią nie reagował ster wysokości ! Dźwignię gazu przełączyłem na zero ale na filmie widać , że turbina EDF chodzi aż do momentu walnięcia i wypięcia się pakietu.

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie jestem fanem obecnych, absurdalnych przepisów dotyczących latania stronami/modelami, ale dużo ryzykujesz latając nad zabudowaniami i ludźmi, szczególnie takim szybkim modelem. Moze spowodować sporo szkód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię jak mi codziennie latają nad głową i to te wielkie prawdziwe samoloty. Wiem , że mają ubezpieczenie ale akurat to mnie nie obchodzi, że ma ubezpieczenie to już może sobie latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki przynajmniej mają jakiś cel tam gdzie ryją, w tym przypadku hmm.. nie wiem co napisać,

chyba to że łączę się w bólu, wszak mina nie tęga była po przyziemieniu.
Takie to nasze latanie ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ileż to razy ja miałem taką minę :) znam ten ból do mój EDF do dziś nie jest jeszcze odbudowany z braku czasu - ale plany są ! :)

szkoda - taki piekny F-16 - będziesz odbudowywał czy może kupisz nowy kadłub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.