Jump to content

F-16 kraksa !

Atomizer
 Share

Recommended Posts

Zarył jak dzik !

Ciekawe co tym razem zawiodło ! Na chwilę przed zderzeniem z ziemią nie reagował ster wysokości ! Dźwignię gazu przełączyłem na zero ale na filmie widać , że turbina EDF chodzi aż do momentu walnięcia i wypięcia się pakietu.

• Confused 1

Cześć, nie jestem fanem obecnych, absurdalnych przepisów dotyczących latania stronami/modelami, ale dużo ryzykujesz latając nad zabudowaniami i ludźmi, szczególnie takim szybkim modelem. Moze spowodować sporo szkód. 

Ja też nie lubię jak mi codziennie latają nad głową i to te wielkie prawdziwe samoloty. Wiem , że mają ubezpieczenie ale akurat to mnie nie obchodzi, że ma ubezpieczenie to już może sobie latać.

Dziki przynajmniej mają jakiś cel tam gdzie ryją, w tym przypadku hmm.. nie wiem co napisać,

chyba to że łączę się w bólu, wszak mina nie tęga była po przyziemieniu.
Takie to nasze latanie ...

• Haha 1

ileż to razy ja miałem taką minę :) znam ten ból do mój EDF do dziś nie jest jeszcze odbudowany z braku czasu - ale plany są ! :)

szkoda - taki piekny F-16 - będziesz odbudowywał czy może kupisz nowy kadłub?

Nie kupię bo nikt nie sprzedaje 😅

Sam robiłem i sam naprawię.

A mina to z innego powodu bo od dłuższego czasu coś mnie gniecie i lekarze nawet nie wiedzą co !

Wśród forumowych kolegów są też lekarze. Może warto zapytać. A nóż np. Viper coś podpowie. Dużo zdrowia życzę.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.