Skocz do zawartości

Star 266 grill


Rekomendowane odpowiedzi

W ub. tygodniu z "wielką pompą" otworzyliśmy w naszym miasteczku Sezon Motocyklowy. Było ok. 500 jednośladów i nie tylko. Było co podziwiać, niekiedy prawdziwe arcydzieła motoryzacji. Jako że jeździłem motocyklem przed pięćdziesięciu laty (WSK 125) ?, wybałuszałem oczy. W przygotowaniach do imprezy miałem swój duży udział z ramienia naszego Ośrodka Kultury.

Motocykliści to fajne chłopaki i dziewczyny !!!

Ale moją uwagę przykuł samochód Star 266. Z daleka myślałem że jest to duży zdalnie sterowany model. Okazało się że nasza miejscowa grupa  Miłośników militariów i techniki wojskowej "Protektor"  z Jastrowia oprócz rożnych pojazdów wojskowych (wszystkie na chodzie) wystawiła też model tego samochodu wykonanego jak ... grill.

Model jest naprawdę dobrze wykonany nawet z dbałością o szczegóły i bardzo funkcjonalny. Oczywiście wszystko zostało wykonane z metalu. Zdjęcie zostało wykonane rano kiedy wszystko zwijaliśmy a nie wszyscy jeszcze wstali i wtedy dopiero go zauważyłem

 

1610918722_grillstar.jpg.735b0c2bccd649988b7ae431f43e5e04.jpg

 

Panowie z "Protektora" powiedzieli mi że wcześniej używali jako grila modelu czołgu też słusznej wagi i wielkości ale został on podarowany zaprzyjaźnionej grupie miłośników militariów.

Może w przyszłości poznam kolegę który robi takie funkcjonalne modele.

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.