Skocz do zawartości

Serwa Corona


karol2nw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozglądam się za serwami do balsowego modelu akrobacyjnego 1.6m
Zastanawiam się nad serwami marki Corona, jednakże na naszym forum nie zauważyłem o nich zbyt wielu wpisów.

 

Jakie macie opinie o tych serwomechanizmach, o tej firmie ?

 

Jakiś czas temu kupiłem do piankolota małe serwa Corona DS-939MG i na ich działanie nie mogę narzekać, dlatego myślę o zakupie większych, standardowych serw tej firmy.

 

Jakie modele tych serwomechanizmów cyfrowych możecie polecić ( słyszałem, że nie wszystkie są dobre)  ?

Dziękuję za pomoc :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jacek Walenciak napisał:

Odpuść ten szajs do tak dużego modelu akrobacyjnego. Kup coś z KST, naprawdę szkoda modelu dla takiego badziewia. Nawet, jak Ci się uda zrobić parę udanych lotów, to kiedyś nastąpi ten moment, kiedy one zawiodą i stracisz model.

 

Napisz coś więcej o swoich doświadczeniach. Ja używam serw Corona od ładnych kilku lat i uwierz mi, że wykonałem na nich więcej niż parę udanych lotów i do tej pory żadne nie zawiodło. Stąd też jestem ciekaw skąd taka negatywna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne na forach zagranicznych i na naszym także jest dużo opinii negatywnych. To są serwa nisko budżetowe. Lepiej jest dołożyć trochę do droższych serw KST/Chaservo i mieć spokojną głowę podczas lotu. 

Nie wiem, jaka jest wartość modelu, ale to nie jest akurat model piankowy, gdzie można jeszcze te serwa włożyć. Do balsowej konstrukcji zainstalowałbym już markowe serwa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corony sobie odpuszczę, nie mogę sobie pozwolić na awarię serwomechanizmu w trakcie lotu.

 

Pytanie mam w takim razie, co polecacie dobrego (mogą być również analogi) nie za miliony monet ?

 

Co sądzicie o serach Savox'a ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.