Skocz do zawartości

Lotnisko Modelarskie Parzniew koło Warszawy


kojot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

W Parzniewie rozpoczął się (choć jeszcze nie uroczyście) nowy sezon. Jeżeli ktoś z Warszawy lub jej południowych okolic miałby ochotę do nas dołączyć, serdecznie zapraszamy. Wszystkie aktualne informacje znajdują się na www.lotnisko-rc.pl .

 

Jeżeli ktoś ma propozycję zorganizowania imprezy modelarskiej (zawody, spotkanie) - serdecznie zapraszamy do współpracy. Na dobry pomysł i atrakcyjną imprezę czeka jako-taki pas trawiasty 110x42m, wytyczona strefa przygotowawcza, miejsce na zaparkowanie 40-50 samochodów. Może też znajdzie się ktoś do współpracy przy przygotowaniach. Zakładamy, że chętnie przygarniemy 2-3 imprezy w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na początek jakieś zawody ESA :D , tyle osób pisze, że chętnie by wzięło udział w takich zawodach w okloicy Wa-wy.

Nie jest to jakaś skomplikowana formuła z sędziowaniem też nie ma wielkiego problemu zgodnie z ostatnio przyjętym zwyczajem sędziowania przez zawodników aktualnie nie walczących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc , to na combaciarzy i ESA liczę najbardziej

 

no to co robimy coś, pierwsze zawody kombat ACES są 25 kwietnia, tak więc można by jakieś ESA wcześniej zrobić, roboty w sumie z tym niewiele troche krepiny, jakieś dyplomy i w góre.

A przy okazji zabaczymy ilu esiarzy mamy w okolicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek nie bardzo się rozumiemy.W regulaminie nie bardzo znalazłem odpowiedź więc pytam.No więc jak sobie przyjadę dowolnego dnia (w taki dzień gdzie lotnisko jest nie używane) i zacznę sobie latać i przyjedzie członek albo szef lotniska to czy on ma prawo się rzucić na mnie pod pretekstem że to jest wasze lotnisko i ja mam zakaz wstępu?Pytam z ciekawości i proszę o odpowiedź , a nie odsyłanie mnie nie wiem gdzie.Pozdrawiam Kamil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie, że prawa wyborcze dla roczników kończących zreformowaną szkołę, powinno się nadawać dopiero od 30 roku życia.

Kamil, może to ten nowy program nie pozwala skojarzyć niewystępujących w chronologicznej kolejności punktów, dlatego pomogę.

Wyciąg z regulaminu:

5.1. Z lotniska korzystać mogą wyłącznie jego uczestnicy oraz ich goście.

 

4. Uczestnicy

4.1. W miarę wolnych miejsc zapraszamy serdecznie każdego modelarza do przyłączenia się do grupy użytkowników lotniska. Aby zostać uczestnikiem lotniska należy:

4.1.1. zgłosić swoją kandydaturę i uzyskać jej akceptację:

4.1.2. uregulować składkę członkowską.

4.1.3. podać swoje dane kontaktowe, awatar i numery używanych kanałów administratorowi strony lotniskowej

4.1.4. uzyskać identyfikatory dla użytkowanych kanału

4.1.5. brać aktywny udział w pracach przy utrzymaniu i rozwoju lotniska

4.1.6. posługiwać się wyłącznie sprawnym wyposażeniem

4.1. Wszyscy uczestnicy lotniska mogą korzystać z lądowiska i prawa latania nad łąkami lotniskowymi bez ograniczeń czasowych.

4.2. Każdy z użytkowników lotniska może dwukrotnie w ciągu roku zaprosić na loty swojego gościa.

4.3. Aktualne rozliczenie składek, wydatków i udziału w pracach jest dostępne na stronie dla uczestników lotniska.

 

1.5. gość - osoba zaproszona przez uczestnika lotniska w celu odbycia lotów

 

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, a gdyby to trudno, nie mogę już czasami na podobne zjawiska patrzeć obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek nie bardzo się rozumiemy.W regulaminie nie bardzo znalazłem odpowiedź więc pytam.No więc jak sobie przyjadę dowolnego dnia (w taki dzień gdzie lotnisko jest nie używane) i zacznę sobie latać i przyjedzie członek albo szef lotniska to czy on ma prawo się rzucić na mnie pod pretekstem że to jest wasze lotnisko i ja mam zakaz wstępu?Pytam z ciekawości i proszę o odpowiedź , a nie odsyłanie mnie nie wiem gdzie.Pozdrawiam Kamil :)

 

Masz szczęście że nie mam już tu admina bo dokręcił bym ci te 2 brakujące punkty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil6593

Zakładka "Nasze lotnisko". Pierwsze dwa zdania:

"Lotnisko jest przedsięwzięciem towarzyskim. W gronie kolegów solidarnie pokrywamy koszty funkcjonowania lotniska. Lotnisko jest dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych uczestników i ich gości."

+ to co koledzy znaleźli w regulaminie (jakoś bez problemu).

 

Oprócz kilku dni w roku, kiedy na lotnisku jest otwarta impreza pod naszym nadzorem, na lotnisku mogą latać wyłącznie jego uczestnicy. Daje nam to gwarancję:

- przestrzegania regulaminu lotniska (a głownie zasad bezpieczeństwa)

- szanowania infrastruktury

- motywacji do ciężkiej pracy przy utrzymaniu lotniska, nie wspominając o wcale nie małych składkach członkowskich.

Zeszłoroczny budżet lotniska przekroczył 20 000zł. W tym roku planowany budżet to ponad 16 000zł. 70-80% budżetu pochodzi ze składek uczestników.

Oczywiście nie ma problemu jak wpadnie w weekend ktoś na pierwszy w życiu lot trenerkiem czy ktoś z kolegów potrzebuje dobrego miejsca do oblotu jakiegoś ciekawego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.