Skocz do zawartości

Polska drożyzna vs sprzet od pana Wuu


eze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wlasnie skonczylem rozmawiac ze znajoma z Shenzhen http://cyclonetoy.en.alibaba.com/

Tych znam, nie osobiscie a tylko telefonicznie. Od nich bralem sprzet 3 razy. Raz kurierem, raz LCL i raz odbieralem w innym miescie w Chinach.

 

W ich wyjsciowym cenniku ASP 80 AR stoi po 138,50 dolca. Przy duzych zamowieniach maja margines na zejscie z cena ale nie ma co liczyc na wiecej niz 10-15%.

ASP 91 AR - 152,50 dolca.

Jak ktos kupi nowke (chodzi o zakup z finalem w postaci otrzymania silnika, uwzgledniajac ewentualny rabat na ilosci) za nizsza cene to gratuluje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez "Alibabe" kupowałem już kilkanaście rzeczy i nigdy się nie naciąłem,ale to tylko kwestia odpowiedniego podejścia. Na portalu szukałem głównie kontaktów i namiarów na firmy które podają swoje www większy kontakt no i patrzyłem na asortyment jaki przedstawiają na stronie, ale nigdy nie skusił bym się na zakup czegoś za 10% wartości w Polsce i to z Indonezji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijałem ten temat jak mogłem.........

ale się sprowokowałem...sam

 

spytam z innej strony ale wybiórczo tych co pracują - ile warta jest godzina Waszej pracy?

 

teraz zobaczmy ..kupiliście u naszego słynnego pana wu-szu costam za 20USD.......

 

czekacie tydzień w emocjach ....... pracujecie jak nakreceni

drugi tydzień przychodzi niecierpliwienie zamiast myślec o pracy widzicie wyimaginowany obraz zaginionej paczki ..........

trzeci tydzień........gorzej nic nie robicie i wszystko Was WQ-rza i macie sexualny stosunek do pracy.............

 

 

tydzień czwart ... zapominacie ze wstydem i zalem.........

ile straciliscie licząc po 1 tygodniu ..............i nie mam na myśli wysłanej w świat kasy .....

ktoś kto robi na swój rachunek odrazu skuma o czym mówię.....

 

czasem warto się zastanowić jak to jest że ktoś sprzedaje towar za 10-20% wartości detalicznej ..... mi to na starcie śmierdzi podróbą albo przekrętem..

 

sam mam na pewnych produktach 200% marży i nie odpuszczam bo skoro klienci zapisują się w kolejkę to dlaczego mam rozdawać taniej niz mogę inna sprawa ze umowa zabrania mi sprzedawania poniżej tej ceny .........

 

zanim więc poślecie kasę w świat idźcie na spacerek np do sklepu zoologicznego .....

pooglądajcie ślimaki . powolne a jednak docierają gdzie chcą ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może wśród osób przeglądających forum ktoś, komu udało się skutecznie zakupić artykuły modelarskie za 15% ceny (w porównaniu z ofertami naszych sklepów) u oferentów z Indonezji ?

Może nie było takiego szczęśliwca ale dzięki marzeniom stajemy się lepsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zycze nikomu zle, ale eze jest mala szansa ze ta futaba 14 dojdzie. Sprzedawca nie jest zweryfikowany w zaden sposob, nie mozna znalezc o nim jakichkolwiek informacji, po za tym ze podany numer telefonu jest ok.

 

Szczerze, ja u niego bym nie kupil. Kiedys sam jako pierwszy zamawialem z cyclone toy. Ale przed tym przegrzebalem caly internet. Maja swoja strone, wiec mozna sprawdzic na kogo i kiedy zarejestrowana byla domena. Znalazlem info ze ktos kiedys cos zamawial i bylo ok. Jako glowne formy platnosci uznawali przelew bankowy i paypal. Jak ktos akceptuje tylko t/t lub western union to juz powinno sie zachowac ostroznosc. Sporo o tym jest napisane, i niestety 70% alibaby to oszusci. Jak wplacales kase t/t lub western union to teraz szukaj wiatru w polu, nie mozna dojsc nawet gdzie ta kasa zostala wyplacona i przez kogo. Jednym slowem :ass:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.