Skocz do zawartości

Polska drożyzna vs sprzet od pana Wuu


eze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

EMS -em to powinno przyjść w 3-4 dni, w każdym razie tak było z DL-50 jak zamawiał kolega.Ponadto można śledzić trasę przesyłki w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nawet niech wysyłka będzie 1000$ kosztowała to na 60 silników to około 37 $ (coś koło 130 PLN) za silnik, a w polskich sklepach silnik 700 PLN... Zysk w najczystrzej postaci :) Kiedy dziecko was zapyta co to zysk, wiecie co mu odpowiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
to kiedy ok silniki będą zamówione??

 

Czemu się tak gorączkujesz?

 

Dla wszystkich ciekawych"

 

narazie nie wiadomo:

- ile wynosi cena za przesyłkę,

- czy wogóle jest możliwość zapakowania tego do samolotu i wysłania pod wskazany adres,

- czy wogóle jest możliwość zamównia,

- a co za tym idzie nie wiadomo kiedy silniki będą zamówione.

 

Jak będą wiadome jakię szczegóły napewno dowiecie się jako drudzy ;) Pierwszy będzie KRUUP, albo ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clo napewno bedzie przy takiej ilosci silnikow.Ja osobiscie wolalbym sie dogadac zaplacic nawet te 40 $ za silnik i wziasc 1 2 sztuki dla spradzenia czy to niewalek a dopiero pozniej zaczeli sie zastanawiac nad wieksza iloscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co znalazłem w necie o tej firmie:

""Naczytałem sie o alibaba.com na ich forum. Z tego co piszą to 50% firm to "scam" czyli oszusci. Prawie dałem się nabrać ale na szczęscie sprawdziłem w 10 różnych miejscach firme. Oferowali tlefony komorkowe, niby byli zarejestrowani ale nic wiecej, pozatym mieli dzialanosc zarejestrowana jako skladowisko odpadow i ostatnie informacje o ich dzialalnosci pochodza z 2005r...""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś by sie nawet ruszyło i ktoś by się podjął zrealizowania tego to oczywiscie dla mnie jedna sztuka tego ASP 4 takta za 20$ niech jest, zakładam że wysyłka to kolejne parenascie $ a wiec calosc powinna sie zamknąć w 50$ z vatem i cłem. Jakby sie ktoś podejmował niech napisze mi PW.

 

Oczywiście popieram najpierw zakup 1-2 sztuk dla sprawdzenia kontrahenta - to kto na odstrzał ? Moze najpierw jeszcze poczekac na zakonczenie sprawy tej twojej futaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na jaka czestotliwosc jest ta FUTABA 14, ktora zakupiles?

 

Co do transportu ze wschodu warto zainteresowac sie LCL. Tym sposobem sciagalem z Chin do Szwecji 2 europalety ze spalinowymi samochodami. Koszt tranportu to bylo jakies 4500SEK czyli ok. 1700pln za palete razem z transportem posrednim i jakimis sprawami celnymi. Kwestie formalne zalatwiala moja dziewczyna wiec tu o niczym ciekawym nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie dyskutuje z sensem sciagania sprzetu z Indonezji.

 

Takich watkow jest mnostwo: http://resources.alibaba.com/topic/4082/DO_NOT_BUY_ANY_ELECTRONICS_FROM_INDONESIA.htm

 

Po prostu taka podpowiedz w kwestii mozliwych drog transportu na przyszlosc.

Wyboru nie trzeba dokonywac miedzy poczta, kurierem a kontenerem.

LCL oznacza mniej wiecej tyle, ze firma transportowa (forwarder) gromadzi takie palety i puszcza jednym zbiorczym kontenerem.

 

Oczywiscie ja tez bede czekal na info czy nadajnik doszedl. No i informacje w jakiej czestotliwosci nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.