Skocz do zawartości

Polska drożyzna vs sprzet od pana Wuu


eze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

 

Wiecie może jak wygląda sprawa zamówienia trochę mniejszego motorka? Np. taki ASP FS61. Mają tabelkę z wykazem silników i jest tam wyszczególniony, ale nie mogę znaleźć w sklepie. Jeżeli ktoś mógłby podpytać czy jest taka możliwość i jaka jest cena to byłbym bardzo wdzięczny. Skusiłbym się chętnie na taki silniczek, ale ta 80-tka to trochę dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze to moze byc blad sprzedajacego. jezeli faktycznie kosztuje 20$ to ja bym nawet 10 zamowil i odsprzedal potem jakiemus z naszych tanich sklepow :rotfl: .

moze warto zamowic jak najszybciej, zanim sie zorientuja. musza sprzedac za cene taka jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No trzeba się dowiedzieź jak to jest z wysyłką, czy wogóle można się dogadać na wysyłkę lotniczą, bo jak się sprawa ma z kontenerem na statku, to nie mam pojęcia. Narazie nikt mi nie odpisał. Pewnie u nich jeszcze ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli te silniczki mają taką cenę to ja także mam ochotę na zakup. Kupię sobie dwa egzemplarze. Jestem gotowy pokryć solidarnie część kosztów przesyłki. W razie czego to proszę o kontakt. Jak znam Modelarzy, to zaraz utworzy się "komitet kolejkowy" i wszystko załatwi :lol: . Nie zapomnijcie o mnie :*

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

meteor: 3

strejla_u: 3

diem: 1 ?

cy-kada: 2

slawekmod: 3

Mareq: 2

KRUUP: 1

alansiu123: 2

Artek: 1

pablomaks2: 2

laminat: 2

AndrzejC 2

jano: 2

Marek24: 2

blupop: 1

Ładziak: 1 - 2

Krzysztof 4

Konrad 1

pikasiak 3

TomekP 1

motyl 3

instruktor 2

pppd 2

 

RAZEM jak do tej pory: 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strejla_u, Podejmujesz sie tego zakupu dla wszystkich??

Jak nie to moge sie podjąc rozmów i ewntualnego zamówienia.

 

Jak bedziesz pytał to pytaj o 60 szt. bo pewnie i tak jeszcze ktoś dojdzie a i ja pewnie ze dwa bym wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

KRUUP, Jeśli możesz, to podejmij się tego zadania, jak coś to chętnie pomogę. narazie to wprawdzie napisałem maila o koszty wysyłki (a nawet dwa) i nic poza tym. No i prowadzę aktualny rejestr ludzi którzy są zainteresowani. Nawet nie wiem, czy szef zrozumie coś z tego maila co mu napisalem, choć starałem sie jak najbardziej poprawnie się wyrażać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.