Skocz do zawartości

Minikamera Amadana SAL


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem w najnowszy newsletterze PCWorld:

 

http://www.pcworld.pl/news/342152/7/SAL.czyli.cyfrowa.kamera.VGA.w.miniaturowym.wydaniu.html

 

Skrót z tego artykułu:

Najnowsza cyfrowa kamera firmy Amadana cechuje się niewielkimi wymiarami - mierzy bowiem zaledwie 54 x 95 x 12 mm (jej waga to 85 gramów). Urządzenie wyposażone zostało w 3-calową matrycę CMOS oraz możliwość rejestrowania sekwencji wideo w rozdzielczości 640 x 480 pikseli (MPEG-4, 30 kl./sek.). Dysponuje ponadto wbudowaną pamięcią flash o pojemności 2 GB (pozwala na nagranie 2-godzinnego materiału) oraz 2-calowym wyświetlaczem LCD (320 x 240 pikseli).

 

Może być ciekawą alternatywą dla FlyCam One ze względu na posiadanie wyświetlacza LCD, ale niestety cena trochę wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawą alternatywą dla FlyCam One

 

Cześc Bartek, ale nadal 640X480... Jakość taka sama tylko wyswietlacz i pamiec wew... No nie wiem. Nie żebym bronił FlyCamOne2 to także gadżet, ale lekka, wymienna karta SD da sie zasilac z zew. żródła...

 

 

P.S. Pokaż co zarejestrowałeś na zawodach w niedzielę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześc Bartek, ale nadal 640X480... Jakość taka sama tylko wyswietlacz i pamiec wew... No nie wiem. Nie żebym bronił FlyCamOne2 to także gadżet, ale lekka, wymienna karta SD da sie zasilac z zew. żródła...

 

 

P.S. Pokaż co zarejestrowałeś na zawodach w niedzielę...

 

No z drugiej strony jak się nad tym zastanowić to faktycznie - niektóre komórki mają większe możliwości. Ale tak na gorąco - to całkiem interesująca ciekawostka.

 

PS. Muszę obrobić materiał z zawodów ESA. Jutro jestem cały czas zajęty, więc wrzucę w czwartek - obiecuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.