Skocz do zawartości

Zawody ESA-Aircombat WW-I i WWII - Bolesławiec 07.11.2010r.


AlJan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hmmm no ze mną też jest pomyłka: Łask-855, Kraków-438 = 1293

Jeśli już się Danielu za to zabrałeś to proponował bym założyć nowy wątek i może niech każdy zliczy sam ile pkt. zdobył, a Ty tylko sobie wpiszesz. Myślę, że nikt nie będzie kłamał, a Dane będą bardziej dokładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystko jeszcze raz (2błądy) i teraz jest ok.

Wszystko przez to, że skopiowałem, wkleiłem, później zacząłem kasować wyniki z rund i wszystko się pokiełbasiło :oops:

Wysłałem plik z exela to "tochy" i tym razem nie będzie problemów. Osobny wątek jest na forum ACES.

 

Zgłoszenia wciąż spływają. Cieszy nas to. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie przyjęte :jupi: Wysłałem już listę do Karola i mam nadzieję, że jutro ją umieści na forum.

Lista jest imponująca, a ponieważ w miarę jedzenia apetyt rośnie to marzą o tym, aby co najmniej wyrównać wynik z Krakowa (30 zawodników)

Zgłoszenia przyjmuję do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz na nastepny rok :)

 

ki61 juz przyszykowane.. jak sie wyrobie to wytne jeszcze drugie do zawodow :) albo p-40 ;]

 

a 500 i 450 tez sobie polata w przerwach :D ( czesci w urzedzie celnym , ale dzwonilem i jak tylko usłyszeli o zawodach powiedzieli ze zrobia co w ich mocy zeby dotarlo to do mnie do soboty :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam wiatru to nie, ostatnio trenowaliśmy chyba przy szóstce albo lepiej. Jak wyszło się świecą pod wiatr to model się cofał i to z niezłą prędkością :) Ale przyznaję, że bardziej luksusowo lata się przy bezwietrznej pogodzie.

Gorzej z temperaturą. Coś mnie katar bierze :x

Oby tylko nie padało, mamy do Bolesławca z Krakowa prawie 400 km w jedną stronę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z organizatorów monitoruje pogodę?

Według meto.pl w niedzielę przewidywana jest prędkość wiatru ok 4 m/s (a to już sporo) i 5*C, odczuwalna ok 2* :x brrrr zimno

Zimna się boisz? Jest na to rada. Dobra rozgrzewka dzień wcześniej. :wink: Wystarczy skorzystać z mojego zaproszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.