Skocz do zawartości

Zawody ESA-Aircombat WW-I i WWII - Bolesławiec 07.11.2010r.


AlJan

Rekomendowane odpowiedzi

Organizacja pierwsza klasa! Bardzo mi się podobało. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Nagrody były super. Gdyby jeszcze pogoda dopisała to już nic więcej do szczęścia nie potrzeba :)

Dziękuję za udane zawody i do zobaczenia na zawodach mikołajkowych we Wrocławiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Potwierdzam! :) super atmosfera! :)

 

najfajniesza część zawodów:

 

"Hejże w górę"! - czyli wszyscy zawodnicy I WŚ w jednym locie, w powietrzu, w strugach deszczu!

 

Reklamówki na aparaturach itd...

 

Kocham Was chłopaki za tą fantazje! :)

 

wielkie dzięki i gratulacje dla organizatorów

 

do następnego razu! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyniki to do Skidana,chyba ze po naszej wizycie jeszcze nie doszedł do siebie i do komputera,ponieważ stoi przy zmywaku, bo to podobno taniej :devil: Pozdrowionka dla Żony i Teściowej.Jedzonko było super.Nie przejmuj się.Mop też jest moim najlepszym przyjacielem :jupi: .Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyniki to do Skidana,chyba ze po naszej wizycie jeszcze nie doszedł do siebie i do komputera,ponieważ stoi przy zmywaku, bo to podobno taniej :devil: Pozdrowionka dla Żony i Teściowej.Jedzonko było super.Nie przejmuj się.Mop też jest moim najlepszym przyjacielem :jupi: .Wojtek.

 

 

Faktycznie po wczorajszej wizycie jeszcze nie usiadł przed kompem :D To wcale nie miało być taniej na zmywaku tylko OBCY facet myjący gary w moim domu miał być bezcennym widokiem bo za wodę, prąd i tabletki do zmywarki zapłacę kartą MasterCard ;D Niestety przyjaźń mojego Męża z mopem skończyła się gdy Jagódka pojawiła się po jaśniejszej stronie świata :x

Również pozdrawiam i dziękuję za świetną zabawę! Lot śmigłowcem niezapomniany!

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przyjemnego klimatu oceny zawodów pod którym podpisuję się rękami i nogami, dorzucę jednak ziarenko gorczycy pytaniem ...... czy tych zawodów nie powinno się przełożyć? Prognozy były skrajnie niekorzystne i niestety się sprawdziły co skutkowało lataniem w strugach deszczu. Oczywiście "wymiękają tylko tasiemki" dlatego zawodnicy licznie stawili się na starcie i dzielnie zmagali się z deszczem a niektórzy nawet z okolicznymi drzewami :lol2:

Wspomnienie latających w jednej turze 10 dwupłatów jest urocze i pozostaje mi wciąż przed oczami jednak po minucie lotu pozostały same, bez tasiemek i możliwości upolowania niczego więcej niż przeciwnika w samobójczym ataku :devil:

 

Dlatego otwartym pozostawiam pytanie, czy nie można było spotkać się za tydzień lub dwa i rozegrać zawody przy lepszej pogodzie. W tym przypadku zapewne zadecydowały "siły wyższe" czyli trwająca obecnie samorządowa kampania wyborcza ........

 

Klimat tworzą ludzie i już wielokrotnie się przekonałem, że na zawodach esa zawsze jest super dlatego dziękuję wszystkim za spotkanie, wspólną rywalizację i determinację ..... organizatorom dziękuję za trud przygotowań a szczególnie za ciepły, stawiający na nogi posiłek i mam nadzieję, że wnioski z tych zawodów zaprocentują w przyszłości.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek oczywiście jak mowa o TYM SAMOBÓJCZYM ATAKU na przeciwnika :evil: to miałeś na myśli Ecika . Na drugi raz trzeba będzie na samym początku ZAWODÓW wsadzić go do DUŻEGO HELIKA i pokazać okolice aby zobaczył że NIEBA STARCZY DLA WSZYSTKICH i nie musi skakać na PLECY mojego Czerwonego Barona :mrgreen: . Dla WAS Krakusy też duże podziękowania że przyjechaliście na zawody 400km i to w taką ŁADNĄ pogodę :) .

Dzięki za wspaniałą rywalizację a Marek ze swoją FOKĄ to już pełny ODLOT , że aż z tego co mówił to musiała przyjechać straż pożarna z DŁUUUUGĄ drabiną i modelik ewakuować z wysokiego drzewa . :lol: . We Wrocławiu to prawie każdy zaliczył drzewo MARFIEGO i STRAŻAKI też przyjeżdżali na RATUNEK :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chachacha

 

stara szkoła marketingu - teraz już wiesz co trzeba zrobić żeby zaistnieć na zawodach! :)))

 

jak przyjechał czerwony wóz - to cała publika była plecami do stadionu patrząc jak moja świeżutka foczka - oblatana na zawodach- ścigana jest z drzewa przez sympatycznych strażaków

 

oczywiście to taki żart ;) - no było wesoło :)))

 

szkoda że przy lądowaniu walnałem taką głupią sterfę - bo mogłbym sie pochwalic miejscem w pierwszej dzisiątce - a tak.. tylko przygoda z strażakmi... hehehe

no ale człowiek uczy się na błędach ;)

 

było extra! nawet ten deszcz misie podobał - w końcu wojna to wojna! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zacznę od podziękowań dla sponsorów: przelot helikopterem- Pan Mirosław Korniewicz http://www.helicopter-serwis.pl/, upominki dla wszystkich zawodników- Pan Witek Wolak i modele.sklep- www.modele.sklep.pl, pozostałe nagrody Prezydent oraz Starosta Miasta Bolesławiec, nagrody do rozlosowania- Marek Rokowski oraz Cyber-fly.pl.

 

 

Wyniki z zawodów:

WW1

1 Eciak Piotr..................392

2 Skiba Daniel ..............350

3 Kiermacki Krzysztof.....292

4 Rokowski Marek..........235

5 Krajnik Wojciech ........200

5 Dobrowolski Bartek ....200

7 Skowroński Mirosław ....64

8 Wdowikowski Karol.......63

9 Miszczyk Alina................5

10 Pogwizd Sergiusz...........1

 

WW2

1 Krajnik Wojciech...............550

2 Eciak Piotr .......................469

3 Wdowikowski Michał..........432

4 Skowroński Mirosław.........400

5 Wiaderek Rafał.................400

6 Polak Dezyderiusz............398

7 Eciak Jacek......................397

8 Felczyński Robert..............394

9 Wdowikowski Zbigniew......360

10 Wójcik Jakub....................304

11 Naskręt Kamil...................300

12 Kiermacki Krzysztof..........277

13 Lejczak Tomasz................258

14 Pogwizd Sergiusz..............247

15 Skiba Daniel.....................236

16 Medyński Andrzej.............234 (było 184)

17 Miszczyk Marian................211

18 Dobrowoslki Bartek...........200

19 Mijal Rafał........................200

20 Rokowski Marek................190

21 Lewandowski Dawid...........184 (było156)

22 Sokalski Paweł..................179

23 Bobeła Damian..................162

24 Wdowikowski Karol............132

25 Polak Martynka................. 90

26 Miszczyk Alina................... 86

27 Sawicki Dariusz................. 77

28 Wach Adrian......................34

29 Sionek Krzysztof................2

 

 

Widzisz Mirku, Ty rozumiesz, że zawody można przesunąć, ja to rozumiem, wszyscy inni zawodnicy też to rozumieją! Tyle, że zawody organizuje Ktoś, kto nigdy nie bierze w nich udziału, bo nie lata, a jedynie zajmuje się polityką i papierologią. Próbowałem rozmawiać i tłumaczyć, po polsku nawet po angielsku, nie wiem może trzeba po łacinie spróbować :evil:

Wszędzie można na dzień przed odwołać zawody, gdy pogoda nie sprzyja tylko nie w Bolesławcu, bo "plakaty są wydrukowane, bo informacja poszła w świat" :devil: trzeba się spotkać o wyznaczonej godzinie w wyznaczonym miejscu i dopiero wtedy można się nad tym zastanowić! Tylko, że wtedy jest już za późno bo wszyscy zawodnicy są już w drodze, a jadą "tylko" z Krakowa czy Radomia!

 

Ze swojej strony bardzo dziękuję wszystkim za przybycie, pomimo takiej pogody, oraz za świetna zabawę!

 

EDIT: znalazłem drobne błędy, które nie mają wpływu na rozdane nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pomimo deszczowej pogody muszę powiedzieć, że zawody były wyśmienite. Nagrody rewelacyjne a najważniejsze, że wszystko odbywało się w świetnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę.

 

Specjalne podziękowania dla Ani, Daniela i całej jego rodziny co miała wkład w wyśmienite gołąbki oraz inne specjały.

 

PS.

 

Wodzu 7, chyba musimy zamówić audiencje u biskupa albo kardynała żeby na nasze mikołajkowe pogodę zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna choroba!

 

gdzei były te GOŁABKI!!!

 

to moje ulubione danie!

 

 

to, że nagrody mnie ominęły sobie wybaczyłem - ale GOŁABKI!!! wrrr!!!

Mam doła!

 

 

hehehe ;)

A przecież zapraszałam!!! Teraz żałuj! hehe :D Może to zmotywuje następnym razem Kraków do dłuższego pobytu:) Jak powiem Mamie co tu piszą o tych jej gołąbkach to na pewno jeszcze zrobi ;D

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak sobie wszyscy na wzajem dziękują i chwalą to chyba czas na mnie :)

Mimo paskudnej pogody bawiłem się świetnie, rywalizacja wspaniała i wreszcie były warunki prawdziwie bojowe :devil:

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania (z Danielem na czele, który miał na wszystko oko)

i dzięki zadaszonemu "hangarowi" i ciepłemu obiadowi :) wszyscy przeżyliśmy te trudności pogodowe, wbrew oczekiwaniom nawet nie dostałem kataru :rotfl:

Nie mogę się już doczekać kolejnych zawodów.

 

P.S. Zaproszenie do Daniela na ciąg dalszy miłych pogawędek było bardzo kuszące, ale perspektywa jazdy 400 km w deszczu skutecznie pchała nas w stronę samochodów. Na pewno skorzystamy następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, na zdjęciach nie widać żeby padało. Sam już nie pamiętam, był ten deszcz czy go nie było? :P

 

Podziękowania dla organizatorów i tych którzy się zjawili.

 

Pozd,

Rafał

 

PS. jeszcze znalazłem spodnie uwalone po kolana w błocie - chyba jednak padało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.