Skocz do zawartości

RESPECT przed lataniem czyli początki F3F na poważnie


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a  nie   prawda  ..bo  kazdy  ma  inne  warunki  do  lądowania  start  latanie  to  OK...ale  wyladuj...na  Drzewcach  rozszyfrowalem  po  4 -tym  lataniu.   niby  duzo  miejsca  ale  jak   turbi  i  trzepie  to trza  doswiadczyć  ..najfajniej  tam  gdzie  byles  ..ale  musi  być  jakas  atrakcja  przed  wyjazdem  zawsze  zadaję  sobie  ptyanie  co  znowu  zmaluje.. :lol:    ale  śniega  nawaliło  w  Krynicy  hej...26112022-1421735044602454-30758011677685

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moim  "UTOPENCEM"...deptali  jak  to  ktos  ich  nazwał  ...ŻYDZI"...wydeptali  przy  brzegu  dukt-  chwasty -  zniknely  ale  respekta  nie  podjeli  czekałem  na  zmianę  wiatru  bo  była  mocno  zmacona  woda  nie  bylo  widocznosci  pod  a  na  czuja  nie  moglem  ustalić    lokalizacji  dlatego  po  2-tygodniach  zmienil  sie  wiatr  na  wschod  i  go  dopadlem  ...  ;)  model  już  był  letko porosniety  ale  o  dziwo  rozkrecilem  serwa  ,  odbir=ornik  ,  ogniwa  specjalny  płyn  absorbujacy  wode  i  wszystko  dziala  do  dziś  .Padło  1 -dno  serwo  było  zwarcie  ...skrzydla  wyplukalem  woda  z  octem  podobie  reszta...   na  Lubstowie  wpadł mi  model  zimą  było  -8  to  byla  lepsza  polka..i  skarpa  tylko  zajscie  po  linie   i  do  wody    ale  powrot   skrobanie po  linie  jak  ją  masz  ...  koszmar  +  model  ale  i  to  przeżylem ...i  już  mnie  nauczylo  jak  latac  na  zboczu  i  ile  mozna  odlecieć  ...ha..ha..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak się wypisuje z ostatnich zawodów, tak aby była zbyt mala liczba zawodników do ich odbycia, to pewnie można się chwalić się "czołówką". Ja bym się wstydził. Lepiej polec lub wygrać w walce niż uciekać kombinowania przy ciułaniu punkcików. Ale nie mnie oceniać kręgosłup moralny lataczy.

 

Co nie zmienia faktu że akurat ten pan co lata na pierwszym filmie, a nie pisze, coraz lepiej lata. Ten latacz z drugiego filmiku też zwyżkuje ;)

 

Jednak mam coś ciekawszego. Nauka latania Dynamic Soaring Respectem i niespodziankę od atmosfery

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wypisuje z ostatnich zawodów, tak aby była zbyt mala liczba zawodników do ich odbycia, to pewnie można się chwalić się "czołówką". Ja bym się wstydził. Lepiej polec lub wygrać w walce niż uciekać kombinowania przy ciułaniu punkcików. Ale nie mnie oceniać kręgosłup moralny lataczy.

 

To nie temat do wyrażania swojej opinii w sprawie której ma się samemu sporo za paznokciami...

Każdy kolejny taki post wyląduje w koszu ! 

Burdel w f3f-ie niech zostanie rozpatrywany w swoim gronie a nie na forum publicznym czy w moim temacie (mimo że w posiadaniu Respecta mam chwilową przerwę  ;) ) .

 

Respecty w Parskach latają piknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo ubaw to ubaw .

Dla mnie irytujący jest fakt iż po Polsce chodzą bajki jako bym przyczynił się wespół z innymi do dezorganizacji pierwszych zawodów na południu i uniemożliwił co bardziej rokującym zdobywanie punktów...

Od lipca zeszłego roku jestem mocno wyłączony z powodów zdrowotnych z szeroko pojętego uprawiania modelarstwa i proszę mnie nie wrzucać do jednego wora z innymi, nie wciągać w Wasze prywatne układy, śmieszne jak na dorosłych rozgrywki.

Ale masz trochę racji,to wręcz jest zabawne jak można walczyć o punkty nie tylko na zboczu .Niby dorośli,zawodnicy.....

To jeden z powodów dla których rekreacyjne latanie jest o niebo lepsze jak walka na zawodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz prpononuje wstawić zestawienie z pucharu świata lub z mistrzostw świata. Żeby było obiektywnie. Zeszłoroczne wyniki PP ze względu na przygotowania innych kolegów do Mistrzisw Świata byly słabo miarodajne jeśli chodzi o możliwości modeli jak i panów co je obsługiwało.

 

Rafał. Ja Ciebie traktuje jako fajnego kolegę i modelarza. Neutralnego jedli chodzi o różne popierdułki. I za to Cię cenie. A kto tak mówi to kiep. Kto by to nie był. Bo Tobie to co najwyżej ludzie gadali przez telefon różne opowieści. Ale każdy kij zawsze ma dwa końce. Warto znac oba.

 

Respect to fajny model. Ale jest bardzo kapryśny. Jakby nie patrzeć dał mi najbardziej cenne sukcesy w pojedynczych zawodach Pucharxe Świata. Jednak warunki wiatrowe wtedy były słabe. Jest to model równoważny z FS3. Ale jak lepiej wieje to FS5 jest nie do pobicia. Używam Respecta wtedy kiedy trzeba. Jak i Antek. Antek nauczył się tego w tym roku. Z czasem zobaczymy jaki jest evo. Koledzy co maja tylko Respecty nie maja żadnej możliwości porównawczej do innych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał. Ja Ciebie traktuje jako fajnego kolegę i modelarza. Neutralnego jedli chodzi o różne popierdułki. I za to Cię cenie. A kto tak mówi to kiep. Kto by to nie był. Bo Tobie to co najwyżej ludzie gadali przez telefon różne opowieści. Ale każdy kij zawsze ma dwa końce. Warto znac oba.

 

 

Spoko.

Dzięki za mam nadzieję szczerą opinię  :) .

Po prostu dziwnym trafem jako mało istotna osoba w środowisku f3f znalazłem się w środku ciekawych rozgrywek a nie chciałbym stawać po którejś stronie barykady ;) . Jak mam nadzieję wrócę do sporadycznych startów w zawodach chciałbym z każdym szczerze,bez urazy, podać sobie rękę na powitanie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną możesz. Zawsze. i z Andrzejem żałujemy że chwilowo zrezygnowałeś ze startów. W kupie siła i różnorodność! Reszta to historia, ktora pewnie kiedyś komuś odbije sie dużą czkawką.

A teraz pora na SpringCupa sie zarejestrować. Bo z Amerykanami i Niemcami sie umówiłem na małe conieco :) I na jutro modele przygotować


A amerykanów i niemców nie ma.... skład jak na Rusko in Winter :)


No tak słabej obsady to dawno nie było na zawodach Pucharu Świata. Może i dobrze. Koledzy będą mieć fajnie miejsca. No i może dużo Respectów będzie w czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia, ze Starogrodu 

 

attachicon.gifIMG_20190303_115158 (Small).jpg

A  u mnie  było  tak  "..zabrakło  wiatru    /        ratowałem  sie  przed  kąpielką  i  /  zaliczyłem  krzak.. ;) 003.jpg   jutro  gotowy  chcialbym  w  piatek  zaliczyć  PARSKI...albo  ostatni  wypad  na  narty../  Rusko/ 

 
004.jpg
 
005.jpg    ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.