Skocz do zawarto艣ci

Zdj臋cie

FPV - pierwszy zestaw

• Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Atomizer

Atomizer
  • Modelarz
  • 564 post贸w
  • Sk膮dOlszewki
  • Imi臋:Micha艂

Napisano 08 lipiec 2018 - 16:22

Ok 馃榾
Dzi艣 znalaz艂em chwil臋 i poprzerabia艂em ko艅c贸wki i uda艂o si臋 pod艂膮czy膰 wszystko.
No i co powiedzie膰 馃榾 sza艂u nie ma 馃槂
Obraz lepszy w telefonie za 1z艂 w mixie...
Zak艂贸cenia nie wiadomo sk膮d i od czego...
A i nadajnik si臋 grzeje co od razu zauwa偶y艂em 馃榾 nie wiem czy tak ten typ ma ale jest do艣膰 gor膮cy jak na takie ma艂e pude艂ko... ciep艂o idze do antenki
Wszystko zasila艂em oddzielnie z 3 pakiet贸w ka偶dy po 7,4V
Nie wiem czy wina obrazu le偶y po stronie ustawie艅 馃榾 troch臋 poklika艂em po kana艂ach i na jednym lepiej na innym troch臋 gorzej nawet bez koloru...
Po chwili do艂膮czy艂em od zasilania 馃榾 nie wiem czy ta temperatura nie jest niebezpieczna dla nadajnika.

Mo偶e wieczorem czym艣 polata膰 馃槂

Za艂膮czone miniatury

• 20180708_164457.jpg

• 0

#22 madrian

madrian
  • Modelarz
  • 2023 post贸w
  • Sk膮dWarszawa
  • Imi臋:Adrian

Napisano 08 lipiec 2018 - 22:53

Sza艂u nie b臋dzie, bo i nadajnik niezbyt sprawny i system video nie za wysoki.

FPV s艂u偶y do podgl膮du, nie musi by膰 wysokiej rozdzielczo艣ci. A je偶eli chodzi o wygod臋 odbioru obrazu, to na przysz艂o艣膰 warto zainwestowa膰 w gogle.

Za艣 do nagrywania, warto wyposa偶y膰 model w drug膮 kamer臋, nagrywaj膮c膮 na kart臋.

Nadajnik b臋dzie si臋 grza艂 znacznie mniej, je偶eli b臋dzie mia艂 ch艂odzenie strumieniem powietrza. Trzeba go umie艣ci膰 tak by mia艂 dobre warunki ch艂odzenia.

Jeszcze raz sprawd藕 instrukcje i parametry podzespo艂贸w. Niekt贸re mog膮 wymaga膰 do poprawnej pracy pakiet贸w 3S.

A zak艂贸cenia przy tak blisko umieszczonych antenach, niestety b臋d膮.

• 0

#23 Atomizer

Atomizer
  • Modelarz
  • 564 post贸w
  • Sk膮dOlszewki

Napisano 09 lipiec 2018 - 08:53

Sza艂u nie b臋dzie, bo i nadajnik niezbyt sprawny i system video nie za wysoki.

FPV s艂u偶y do podgl膮du, nie musi by膰 wysokiej rozdzielczo艣ci. A je偶eli chodzi o wygod臋 odbioru obrazu, to na przysz艂o艣膰 warto zainwestowa膰 w gogle.

Za艣 do nagrywania, warto wyposa偶y膰 model w drug膮 kamer臋, nagrywaj膮c膮 na kart臋.

Nadajnik b臋dzie si臋 grza艂 znacznie mniej, je偶eli b臋dzie mia艂 ch艂odzenie strumieniem powietrza. Trzeba go umie艣ci膰 tak by mia艂 dobre warunki ch艂odzenia.

Jeszcze raz sprawd藕 instrukcje i parametry podzespo艂贸w. Niekt贸re mog膮 wymaga膰 do poprawnej pracy pakiet贸w 3S.

A zak艂贸cenia przy tak blisko umieszczonych antenach, niestety b臋d膮.

OK dopiero co zapoznaj臋 si臋 ze sprz臋tem... docelowo wszystko zasil臋 3s. Monitor i odbiornik zrobi臋 na wsp贸lnym zasilaniu a nadajnik i antenk臋 te偶 oddzielnie tak aby nie obci膮偶a膰 dodatkowo pakietu do nap臋du modelu. W instrukcji doczyta艂em, 偶e nadajnik mo偶na zasila膰 od 5-22V.

• 0

#24 Atomizer

Atomizer
  • Modelarz
  • 564 post贸w
  • Sk膮dOlszewki

Napisano 09 lipiec 2018 - 20:41

Do modelu zam贸wi艂em sobie silnik Redox o mocy 500W, 艣mig艂o mam 10x6 , pakiet mam wiec zastosuje, po偶ycze od Posejdona 3s 4000mAh 馃榾 chcia艂em kupi膰 dobre 5000mAh ale czy nie posz艂y w g贸r臋 ostatnio??? A kamerk臋 na pok艂adzie zasile pakietem 1800mAh 3s lub 1500mAh akurat te mam dwa to zasile te偶 odbiornik i monitor 馃榾
Sama elektronika b臋dzie wa偶y膰 2 x tyle co pusty model... oby polecia艂 馃槂
Jak sko艅cz臋 budow臋 oczywi艣cie ha ha ha 馃榿馃榿馃榿
Do modelu zam贸wi艂em sobie silnik Redox o mocy 500W, 艣mig艂o mam 10x6 , pakiet mam wiec zastosuje, po偶ycze od Posejdona 3s 4000mAh 馃榾 chcia艂em kupi膰 dobre 5000mAh ale czy nie posz艂y w g贸r臋 ostatnio??? A kamerk臋 na pok艂adzie zasile pakietem 1800mAh 3s lub 1500mAh akurat te mam dwa to zasile te偶 odbiornik i monitor 馃榾
Sama elektronika b臋dzie wa偶y膰 2 x tyle co pusty model... oby polecia艂 馃槂
Jak sko艅cz臋 budow臋 oczywi艣cie ha ha ha 馃榿馃榿馃榿
  • 0

#25 Jarek1925

Jarek1925
  • Modelarz
  • 209 post贸w
  • Sk膮dLublin
  • Imi臋:Jarek

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:23

Mocne wyposa偶enie do tego modelu fpv widz臋
  • 0

#26 Atomizer

Atomizer
  • Modelarz
  • 564 post贸w
  • Sk膮dOlszewki

Napisano 19 lipiec 2018 - 09:37

Powoli prace id膮 do przodu...

Na ta chwil臋 mam wyci臋te i obrobione lotki, szukam serw i kompletuje kabelki, przed艂u偶acze i rozga艂臋ziacze.

Mam serwa SYS  S3006 i S3003 po 4 szt. i oko艂o 15 Tower Pro SG92R-super mocne wymieszane ze zwyk艂ymi.

Te pierwsze wydaja mi si臋 za du偶e na lotki a z kolei Tower Pro za ma艂e.

Aby za du偶o nie wymy艣la膰 lotki i wysoko艣膰 zasil臋 na SYS a ster kierunku i klapy Tower Pro...o ile klapy w og贸le b臋d臋 robi膰 w tym modelu ( jak do tej pory jeszcze nie mia艂em okazji u偶ywa膰 klap)

Za艂膮czone miniatury

• 20180714_193958.jpg
  • 20180714_194047.jpg
  • 20180714_194711.jpg
  • 20180714_194653.jpg

• 0

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych