Skocz do zawartości

GRAUPNER MC-20 HOTT


Gość Kamyczek_RC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość Kamyczek_RC

Na stronie graupnera pojawiły się tuningowe drążki z całym mechanizmem i przełącznikami w drągu . kilka śrubek , 4 wtyczki i mamy bardziej wypasiony nadajnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam,

 

W MC-20 wchodzi sie w tryb ukryty i zamienia firmware na angielski (ktory jak wiele inncyh powinien byc na karcie)

Robi sie to wciskajac kalwisze /\ i \/ na lewej stronie i przytrzymujac przez minimum 3 sek przycisk SET po prawej.

Jak jest w twojej nie wiem, sciagnij ze strobny GR instrukcje w jezyku Szekspira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Planuję kupić regulator opisany tutaj http://pfmrc.eu/inde...sky-vr-pro-duo/ . Chciałbym wykorzystać go do zasilania serw lotek i dwóch serw steru wysokości. Przy odbiorniku GR 24 chcę wykorzystać kanał 11 i 12, który wg producenta jest przeznaczony do zasilania w celu sterowania lotkami czyli fabrycznie kanałem 2 i 5. Czy wystarczy tylko w nadajniku zmienić wg "tx. output swat" kanał 2 ->11 oraz 5->12 (str. 58 i 59 polskiego tłumaczenia instrukcji Mx 20)? Jeśli tak, czy zmiana przypisanych ustawień nadajnika będzie skuteczna dla danego modelu, czy będzie działać globalnie niezależnie od modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, czy zmiana przypisanych ustawień nadajnika będzie skuteczna dla danego modelu, czy będzie działać globalnie niezależnie od modelu?

 

Jeżeli ustawisz to w nadajniku to będzie przypisane do modelu, chyba ze to zrobisz w odbiorniku to będzie inaczej :)

Ja dla czystości ustawień (wg mnie oczywiście) używam nastaw w nadajniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem co się stało. Przy ustawieniu w modelu usterzenia V przy mode 2 na prawym drążku mam kierunek, a na lewym wysokość. Sprawdzałem na dwóch odbiornikach. Na obu tak samo. Ustawiony mode 2. Wyłączyłem i włączyłem nadajnik. Bez zmian :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio pojawily sie problemy z Mc-20 Hott.Zdarzalo sie ze nadajnik sam sie wylaczal,Gr (sklepy)wymieniaja nadajnik na nowy a uszkodzone wysylaja do sprawdzenia(Korea).Rozmawialem z serwisem Gr i na dzis przyczyna nie jest znana.Czekaja na odpowiedz z Korei.Znaja tylko kilka przypadkow i twierdza ze nie ma powodu do paniki.Trzeba poczekac co stwierdza Koreanczycy.I najwazniejsze:koniecznie uzywac logerow(karta SD) tego wymaga GR.

Wiesiu, czy od czasu tego wpisu coś się wyjaśniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu, czy od czasu tego wpisu coś się wyjaśniło?

 

Ostatni post o tym jest z maja 2014(rc-network.de).Z tego co pisza Gr wymienial plytke z procesorem.

U mnie jak do tej pory wszystko dziala.Jacek wazne zeby w nadajniku byla karta SD,w razie "W" szybciej znajda fehler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.