Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Szkutnicy mam propozycję spotkania:

 

Termin- 22.10.2017

Miejsce- Stawy w miejscowości OLEK nieopodal Zamościa 

Godzina- 10 

 

Pływamy czym ma kto, kawa i cherbata z termosów we własnym zakresie.  Możliwe ognisko ( drewno mam) i kiełbaski z ogniska. Stoły, zadaszenie i prąd do dyspozycji. 

 

Kto się piszę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna propozycja !

Ja się piszę , z tego co wiem Smyk też na 99,5 % !

Chętnie bym poznał "Olka" bo Pieczyska i Prądocin znam !! :)

Byłbym parowo i spalinowo ! B)

No chyba że "spalina" jest na tym akwenie "wyklęta" to wezmę oprócz pary jakiegoś elektryka  .

Daj znać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super - ja też tak mniej więcej do tej godziny planowałem !

ZAMOŚĆ OCZYWIŚCIE TEN ZA BYDGOSZCZĄ W DRODZE Z BIAŁYCH BŁÓT NA TUR A NIE TEN POD GRANICĄ WSCHODNIĄ PAŃSTWA :P  :P  :PCOBY SIĘ KOMUŚ NIE POMYLIŁO !! :D  :D  :D

 

Ps.

To któryś z tych trzech stawów nieopodal działek czy to większe jeziorko trochę dalej  za nimi ?

post-3419-0-32989300-1508154627_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem na szybko kiepskie  zdjęcie Faimount Alpine. Poskładałem elementy. Widać części do montażu. Czekają na swoją kolej i się gubią. Brakuje 2 rur wydechowych. Trudno ustalić kolejność prac. Po pomalowaniu będę przyklejał szybki i wtedy wklejanie drobiazgów.

post-419-0-09167800-1508321011_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jesienny dzień się przytrafił. Atlas II podczas kolejnego rejsu po marinie Koszalińskiego Yacht Clubu na jeziorze Jamno. Na maszcie wciągnięta piękna bandera, którą ATLAS otrzymał w prezencie od Andrzeja (Kaszalu). Jeszcze raz bardzo dziękuję. Bandera prezentuję się godnie.

Pozdrawiam serdecznie

 


  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senior, Atlas bardzo ładny i ładnie pływa. Powiem na ucho, że dźwięk tego diesela trochę nie pasuje.

Kuter miał dzisiaj pływać i popływał. Napęd 2 małe szczotkowe, sprzęgło z linki stalowej od roweru, 2 małe śruby dają wystarczającą prędkość.

 

To jest 2 film. Wgrywał się na YT 6 min. Z 1 filmem przesadziłem w długości i trwa 6 min 43sek. Lepiej robić krótsze i wybrać najlepszy. Na YT wgrywałem bezpośrednio z kamerki, z karty SD. Programy do obróbki obniżają jakość filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kawał machiny Ryszard :) i należy mu się "soczysty" klang silników - uśmiechnij się do Kazia na PW - on ma metodę ( płytkę...) na fajny dźwięk diiesla  !

Słyszałem na jego Pilocie ! B)

 

Cezary - twój film jest niedostępny !

Wyskakuje komunikat, że działa jako duplikat - może coś się skaszaniło przy publikacji - sprawdź !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jeziora Olek to dla mnie nic nie szykujcie, żadnych napojów,nie smażcie schabowych ani innych ryb, nie rezerwujcie noclegu. Nie przyjadę.  :)  Mam dosyć pływania na kanale. W sobotę też czymś popływam. Poza tym, w bałaganie w piwnicy, zrobię jeszcze większy bo w poniedziałek mają przyjść wymieniać zawory co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.