Skocz do zawartości

Relacja budowy Bird of Time


Rometowiec007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Długo mnie nie było ponieważ byłem na wycieczce tydzień, jakiś admin zablokował mi pisanie i niespodziewanie zmieniam pokrycie wicherkowi. Zamówiłem kilka rzeczy przy jednym zamawiając żywice i kółeczko na ogon do wicherka. Hak do holu na gumie i listewki do Birda. :D


Przy kadłubie wkleiłem jedną podłużnice ogonową

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po długiej przerwie! W międzyczasie dostałem do odbudowy model cessny robbe progo której oblot odbędzie się w następny weekend jak pogoda dopisze. W Bird Of Time odłożyłem kadłub na bok i zająłem się skrzydłem, czasami trzeba trochę odsapnąć, Jedna część płatu jest już trochę poskładana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to się przyda: http://www.outerzone.co.uk/planfile_supplement/2093/eBIRD_Wing_Plan_V3.PDF

 

To jest plan skrzydła do Birda z lotkami i klapami :)

O wielkie dzięki, moje plany są czeskiego wydania z modelmax.pl i oryginalnie ma silnik i tylko SW z SK

 

Gesendet von meinem GT-I9100 mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Ja również oglądam. W najbliższym czasie także mam zamiar zaopatrzyć się w Birda, z zestawu KIT.

Jaki silnik do niego przewidujesz, czy może jeszcze nad tym nie rozmyślałeś.

 

 

Pozdrawiam i życzę udanej budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.