Skocz do zawartości

Relacja budowy Bird of Time


Rometowiec007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo można też po dwa skręcać i gładzcic. Niech się ktoś inny wypowie, nie tylko Jakub

Łatwiej obrabiać żeberka sklejając je dwustronną taśmą klejącą, ale nie na całej powierzchni tylko 2-3 kawałki taśmy około 5x5mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tam składane śmigło z plastykowym kołpakiem. Kołpak gdy się teraz włoży na oś silnika to czuć mocny luz którego nie było. Teraz kupię nowe śmigło z aluminiowym kołpakiem ale nie umiem nigdzie znaleźć takiego kołpaku o odpowiednich parametrach. Średnica 35mm, średnica osi 3mm i łopaty 8x4. Gdyby ktoś mógł by mi odszukać taki zestaw byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu masz takie wielkie buty?

Bym mógł włożyć w nie moje wielkie 13 to letnie stopy !

 

A czemu piszesz "silnika" zamiast silnik ?

Bo gram w gramatyczne kulki na gramatyczne bramki !

 

A czemu masz nas za idiotów ?

Literówki się zdarzają. Przy rozmiarze stopy 45 odciski butów na śniegu mają swoje wymiary. Dzisiaj już nie będę nic robił przy modelach, jutro trzeba wykorzystać dość wysoką jak na tą zimę temperaturę i pójść coś porobić w garażu więc dopiero w niedzielę wstawię zdjęcia postępów. Jestem na etapie wycinania żeber do uszu skrzydeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem naprawę ehawka i wyszło dobrze, z dala wygląda jak oryginalne. Dzisiaj go również oblatałem i nawet kąty silnika się nie zmieniły, leciał idealnie prosto. Niedługo będzie śmigło składane.

post-16726-145245252728_thumb.jpg

 

Tyle na razie mam wyciętych żeber do uszu bird of time. Wycinałem nożykiem modelarskim a w bloku nie wyszło by lepiej.

 

8c5b942bad7ae44285e7c0e96186390f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wyczuwam o zamówieniu w sklepie modelarskim. Wczoraj latałem ehawkiem, aparatura turnigy 9x i gdy startowałem to było około 9-10V a nagle patrzę a tu nagle 6V, natychmiastowe lądowanie. Mam koszyk na batrtyjki AA. Już zawsze chciałem kupić akumulator lipo ale nigdzie nie zdołałem znaleźć takowego w sklepie. Muszę zamówić łopaty do śmigła składanego w ehawku, spływ do uszu bird of time i folię na uszy. Mógłby ktoś poradzić gdzie najlepiej kupić akumulator oprócz hobbyking. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.