Skocz do zawartości

Relacja budowy Bird of Time


Rometowiec007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu masz takie wielkie buty? 

Bym mógł włożyć w nie moje wielkie 13 to letnie stopy !

 

A czemu piszesz "silnika" zamiast silnik ?

Bo gram w gramatyczne kulki na gramatyczne bramki !

 

A czemu masz nas za idiotów ?

 

Powinno być: wielkie 13-letnie stopy!

Znaki interpunkcyjne piszemy razem z wyrazem poprzedzającym.

Odpowiedź na trzecie pytanie: może dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poperiam, paczka zamówiona, chciałoby się dzisiaj polatać ehawkiem bo pogoda idealna ale nie ma jeszcze akumulatora, dopiero w poniedziałek przyjdzie. Z uszami Narazie się więcej nic nie dzieje. Foli nie zamawiałen ponieważ odnalazłem dużo srebrnej i uznałem że będzie super wyglądać w takim połączeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor rzecz gustu, mnie bardziej niepokoi klapka gdzie jest pod nią serwo, pomyśl jak cos się stanie z serwem- np.tryby pójdą, będziesz musiał ciąć juz nałożona folię, do tego wyrywać już przyklejoną balsę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, folia ma takie lekkie smugi ale to jest po żelazku i z doświadczenia po kilku lotach zniknie. Model pokrywam tym co mam ponieważ:

- nie mam wiele pieniędzy

- najpierw muszę użyć tą folię którą mam

Pyton, serwa specjalnie wzięłem wysokiej klasy z metalowymi trybami, przed kupnem się poradziłem z tymi którzy ich używają. Serwa według mnie dłużej przeżyją niż sam model.

 

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alek, nie pomyśl sobie że Cię krytykowałem.Włożyłeś w model całe serce co było widać, ale moim zdaniem poszłeś na skróty i stąd moja wypowiedz że ta folia to nie to! Nie masz pieniędzy, ale kto Ci się każe śpieszyć.Kupiłeś porządne serva, wykonałeś kawał roboty to i w czasie najbliższym byś kupił ładną folię a tą pozostawić na coś w przyszłości.Podjąłeś decyzję taką,  to działaj dalej.Powodzenia i oglądam z ciekawością. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna folia z hobbyking

Tej akurat nie znam.

 

Efekt trochę mi wyglądał jak srebny SolarFilm Lite, z tamtą folią to choćby człowiek się pociął to wiele ładniej by nie zrobił (ale tylko ze srebrną inne kolory były ok).

 

IMO lataj na czym jest, folię zawszę można zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.