Skocz do zawartości

Relacja budowy Bird of Time


Rometowiec007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No zobaczę co będzie inaczej się nie dowiem. Tak jak wcześniej pisałem, gdy będzie nie poprawnie latał to sześć śrub i wieży nie ma. Pierwsze próby będe wykonywał bez włączonego silnika z ręki. Gdy będzie wyregulowany do poprawnego lotu ślizgowego to gaz i do góry.

Do oblotu nie będe nagrywał, wole pójść samemu na łąkę i spokojnie z wyczuciem go testować.

To co na ostatnim zdjęciu waży około 1600g. Brakuje jedynie jednej lotki i statecznika poziomego. W planie jest napisane 1800g więc spokojnie się zmieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stateczniki skończone??

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Paniee, ja czekam spakowany aż przestanie wiać i na loty. Wszytko dopięte na ostatni guzik. Tak jak wspominałem, najpierw będe wyrzucał go pod wiatr i regulowal go by miał prawidłowy lot ślizgowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po cichu się przyznaje że strugam następny projekt - SU26m. Rozpiętość 44cali - 110cm. Silnik os max 30 - 5ccm którego już mam w posiadaniu. Większość materiałów mam co zostało po Birdzie. Jedynie będzie trzeba dokupić listwy i trochę balsy na pokrycie

bcab77e8dd641ddb1ff936a16bc1c42c.jpg

08934ded1d7e0a9605af82d1ae471eaf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.