Skocz do zawartości

Relacja budowy Bird of Time


Rometowiec007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1331363&page=55

Fotka-217, 190    

Edit

Widzę, że numery fotek się zmieniają więc skopiowałem te na których dobrze widać mocowanie skrzydła, kołki z przodu i dwie śruby na spływie

attachicon.gifthumb-DSC04756.jpg

attachicon.gifthumb-DSC05161.jpg

attachicon.gifthumb-DSC04971.jpg

Polecam przeglądnąć cały temat, jest w nim wszystko co potrzebne przy budowie Bird of Time

 

Ok dzięki tylko Bird of Time to nie Bird of Time. Mój jest czeskiego wydania a ten na RCGrups pewnie wydania swojego. W moim przed natarciem jest kabinka a na fotkach jest wręga. U mnie skrzydło opiera się na tej wrędze. Stare rozwiązania okazują się najlepszymi, nie będę kombinować i po prostu zrobię mocowanie na gumie i tyle. Kupiłem aerograf z OBI za 50zł. Cena dość niska ale już próbowałem na rozcieńczalniku i maluje! Mam pytanie czy lakier do parkietu którego użyłem zastępuje podkład? Można od razu na to malować kolorem?Mam do wyboru: jasno niebieski, zielony lub niebieski. Mam dylemat który wybrać by później nie żałować że kolory do siebie nie pasują. Dajcie proszę przykłady kolorystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet w święta postoju nie ma tylko nie ma kiedy zrobić zdjęć. Dziś malowałem pierwszy raz aerografem i wyszło według mnie b . dobrze. Musiałem kilka razy czyścić dyszę ponieważ farba była nadal za gęsta i za każdym razem mocniej rozrzedzić. W końcu było ok. Nie powiedziałem na jaki kolor padło. Najpierw próbowałem na zielonym bo taką farbę miałem ale nie chciała się rozrzedzić (zły rozcienczalnik) później znalazłem jasno niebieski i tym pokryłem kadłub. Bez jednego zacieku. Jak będzie potrzeba to jutro druga warstwa. Oczywiście zdjęcia jutro podeślę ponieważ kadłub schnie w garażu.

 

Gesendet von meinem GT-I9100 mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy. Ja nabyłem w końcu Birda tylko że z zestawu KIT no i chciałoby się już robić, ale ze względu na to że to mój pierwszy KIT to jeszcze chwilę potrwa zanim się za to zabiorę

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym zapomniałem


No to czekamy. Ja nabyłem w końcu Birda tylko że z zestawu KIT no i chciałoby się już robić, ale ze względu na to że to mój pierwszy KIT to jeszcze chwilę potrwa zanim się za to zabiorę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Pokaż jak wygląda ten kit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo, to ehwak 1500. Kadłub od niego jest już skończony a skrzydła na etapie szpachlowania. Dostałem ten zestaw na święta od rodziców. Niestety na czas świąt zabrano mi stół z piwnicy na którym dotychczas pracowałem ale już jest z powrotem  :D . Widziałem kiedyś na forum o stojaku na model z rurek. Mógłby ktoś podesłać zdjęcie jak to wygląda ponieważ przydałoby się taki wykonać by nie niszczyć lakieru Birdzie.  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.