Skocz do zawartości

Relacja budowy Bird of Time


Rometowiec007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W planie jest silnik elektryczny z dużym akumulatorem mój spalinowy zastępuje go i tyle.

Jakiego wydawnictwa masz plany? Ja kupiłem zestaw kit z dynaflite i umnie nie ma przewidzianego silnika. Na dziobie mam 32mm szerokości w środku więc żeby zmieścić silnik 35mm musiałem kombinować, do tego kupiłem sobie trochę za duży silnik więc mam dodatkowe 30g + maksymalny akumulator jaki moge zamontować to 2200 bo inne są za ciężkie i za duże, i z tego co widziałem na którymś z twoich zdjęć że w bokach kadłuba masz wycięcie pod kabinke u mnie coś takiego nie jest przewidziane.

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: no no, a jak z kolorkiem? Będzie trzeba jeszcze raz zrywać? xD :rolleyes:

Teraz kolorki się ze sobą jak najbardziej zgrywaja, więc chyba nie będzie potrzeby zrywania jeszcze raz

 

 

A co do silnika to popierał bym elektryka ale zrobisz jak zechcesz

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tutaj Panowie Ci doradzają zrezygnuj z silnika lub po prostu wstaw elektryka z przodu jeżeli uparłeś się na napęd.

Mam takie wrażenie że gdy czegoś nie znacie i jest wam obce to to odradzacie. Zobaczymy jak będzie z lotem, planuje w kolejnym tygodniu oblot

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie że gdy czegoś nie znacie i jest wam obce to to odradzacie. Zobaczymy jak będzie z lotem, planuje w kolejnym tygodniu oblot

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

 A co gdy powiem że już się z tym spotkałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chciałeś tym latać 3D. Każdy model ma inną konstrukcje. Mój ma wyjątkowo sztywną. Silnik odpalałem i żadnych drgań nie było. Podejmę się oblotu a jak model będzie źle latał to zawsze można jeszcze wieże odkręcić a dziury zakleić sylikonem.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alek, zabrałem głos z oklejeniem, posłuchałeś , twój model nabrał klasy i wygląda pięknie.

Mam pytanie, co masz na myśli pisząc " Mam takie wrażenie że gdy czegoś nie znacie i jest wam obce to to odradzacie "  , kto Ci doradził żle, twoi doradcy czy ktoś z forum.

Skoro posłuchałes dobrej rady to i może tym razem posłuchasz co Ci się radzi. Elektrymk ma to do siebie że slnik możesz włączyć i wyłączyć kiedy Ci się podoba. masz model czysty. Spaliniakiem będziesz piłował cały czas.Musisz dopilnować aby paliwo nie dostało się gdzieś pod pokrycie bo będziesz miał "pozamiatane". 3 metry rozpiętości to już kawałek modelu i zaprojektowany jako szybowiec. Wyobraż sobie ciasny skręt, lub pętlę a musisz się z tym liczyć, co się stanie!?  liczysz na tę wyjątkową sztywność. Wszystko co zrobiłeś jest OK, ale taką wieżyczkę i spalinkę także  szczerze odradzam. Spalinkę odłóż  do innego modelu.

Ciekaw jestem tych prób,   powodzenia.!!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.