Skocz do zawartości

Hitec Aurora 9 zbindowane odbiorniki - jak działają?


Marcin Bełchatów
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko jedno spostrzeżenie odnośnie Hitek Aurora.

Przed zakupem Aurory 9X, a mając Aurore 9 trzeba wiedzieć że nie ma możliwości zgrania (przeniesienia) ustawień modeli z 9 do 9X trzeba wszystko wprowadzać z palca! ...jak dla mnie żenada!

Warto się zastanowić czy zostać w systemie Hitec!

Może czas zmienić bo firma nie idzie w dobrą stronę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie poniosło XXI wiek i wielki problem mieli żeby aparatury gadały ze sobą to powinien być standard.

A ustawiania trochę jest przede wszystkim przy modelach spalinowych.

Ustawienie kanałów i rewersów to nie wszystko, ustawić expa i maksymalne wychyły do różnych faz lotu, kill switch, odcięcie przepustnicy, timery, pompy dymu, klapy, oświetlenie itp. a najważniejsze to czegoś nie pominąć.

A jak ktoś lata makietami to ma dodatkowo chowane podwozie i inne gadżety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem (sam nie sprawdzałem) aparatury przynajmniej aurorki 9 bez x miedzy sobą gadają -przez kabel uczeń trener.

 

producent pisze że tylko przez oryginalny kabel -nie wiem -nie sprawdzałem -nie mam kabla.. . kupię kabel -to sprawdzę...

 

 

w sieci są filmiki -o przepisywaniu ustawień modelu z jednej a9 do drugiej. po podpięciu kabla pojawia się menu -wybór trenera lub transmisji ustawień.

 

 

               

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurora 9 z Aurora 9 gadają przez kabel posiadam oryginał.

Za pomocą programatora Hitec HPP-22 też można przerzucić modele.

Aurora 9X z Aurora 9X też podobno gadają ale nie da się przerzucić ustawień modeli między 9 a 9X.

Sprawdzałem przez kabel i przez programator. Aurora 9X nie widzi plików z Aurora 9.

Dzwoniłem pytałem i tak jest i nic z tym się nie zrobi Hitec w pierwszej fazie miał to dopracować lecz poinformowali importera z polski że jednak nie będą tego dopracowywać i koniec. Co wydaje się dziwne bo "każdy" producent wypuszczając nowszy sprzęt robi go kompatybilnym z poprzednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.