Skocz do zawartości

Phoenix RC - Koniec


woj66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A wie ktoś czy program i licencje możną w ogóle kupić u producenta?

Jaka jest aktualna cena? Według mnie powinna być niższa.

 

oki188

Czy wersja do której podałeś linka pochodzi od producenta i do działania potrzebny jest klucz,

czy rozdają już swój produkt za darmo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Wojciechu wersja jest bezpośrednio z serwera producenta. Do jej uruchomienia potrzebny jest oryginalny interfejs z kluczem, zamiennik z kluczem lub crack.

Wszystkie funkcje działają prawidłowo w tym tryb online do wspólnych lotów.

Szkoda że się kończy bo naprawdę dobry symulator.

więcej plików w tym modele do update offline do pobrania.

ftp://109.228.13.122/Files

jeśli zapyta o login to : guest 

Hasła brak wiec pole proszę zostawić puste.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również na tym symulatorze stawiałem pierwsze kroki , i w sumie wszystko czego sie nauczyłem to właśnie na Phoenix Rc.

Pamiętam jak walczyłem z zawisem , symulator ma opcję że np można włączyć funkcję że np sterem kierunku , czy np sterem wysokości steruje komputer  , czyli ja steruję jednym sterem a drugiego pilnuje symulator, albo kilku pilnuje symulator , i mimo ze miałem tylko jeden ster na głowie to i tak model więcej leżał na ziemi niz wisiał :).

Ogólnie ma wszystko co potrzeba , bardzo dużo opcji do ustawienia , można włączyć same podejścia do lądowania i cały wieczór przesiedzieć na podejściach.

Szkoda że upadli ale pamietam jak zaktualizowałem swoją wersję V4 do wersji V5 i była porażka modele źle latały , hm? nawet latały bez skrzydeł ;), i nie dało sie odwrócić aktualizacji , trzeba było cały program odinstalować , skonfigurować  radio , pobrać wszystkie modele , ale wtedy oduczyli mnie aktualizacji pozostałem przy wersji V4 , nie wiem czy poprawili wersję V5 ale jeśli jej nie poprawili to nie dziwię się że ją za darmo rozdają.

Fajny symulator w wersji V4 , ładna oprawa graficzna, przynajmniej w porównaniu do aerofly , zatrzęsienie modeli do wyboru do koloru , i mam chęć znowu na nim polatać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć.

Zgodnie z zapowiedzią producenci symulatora Phoenix wyłączyli serwery skąd można było pobrać bezpłatnie symulator w wersji 5.5

Jako że w sieci nic nie ginie zamieszczam kopie jak ktoś nie zdążył pobrać.

 

Symulator:

https://drive.google.com/open?id=1nV3uGaOdgFi4BPyyV-cg4GE7EAhXHDNK

 

Update 5.5 do 6.0i

https://drive.google.com/open?id=1Lwno1YoEZgKJbJlOh4EGqKlP13byQ-Uk

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Was

Mam pytanie: ściągnąłem sobie symulator Phoenix i chciałbym używać do latania kontroler zwykły tj. Nie swoją aparaturę. Jaki powinienem mieć do tego kontroler i gdzie go kupić ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku i tu się mylisz do Phoenix jest Crack który po uruchomieniu działa jak klucz sprzętowy umożliwiając latanie na aparaturach typu: symulatorowa E-sky i wszystkich innych donglach USB wykrywane jako kontroler gier. Wystarczy uruchomić i kliknąć Run Phoenix.

Wydano to już dawno, wcześniej niż pojawienie się pirackich kontrolerów a działa do dziś z każdą wersją nawet ostatnią 6.0

 

post-685-0-88844300-1552778333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.