Skocz do zawartości

reset kardridża czy jak to się tam pisze.


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Wiadomo że każdy z nas zajmuje się różnymi fachami i ma ciekawe patenty,ale do rzeczy.Mam drukarkę mobilną HP deskjet 460 do której przychodzi kardridż 338 czarny.Wiadomo można kupić po zużyciu nowy lub go po prostu napełnić.No i problem polega na tym że drukarka widzi taki napełniony już jako pusty i go nie przyjmuje.Jak można to resetować?Znalazłem coś niecoś na elektro... ale to nie działa. A taka ciekawostka sprzedają zamienniki (sam taki kupiłem) po którym ewidentnie było widać ze był już używany, ale został napełniony i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Lexmarku muszę kupić i wymienić płytkę z chipem. Koszt kilka złotych i podobno wystarcza na 9 tys. wydruków w przeciwieństwie do oryginału, który wystarcza na bardzo krótko.

Może do tej HP też da się dokupić i wymienić chip, który zlicza wydruki? Poszukaj może na Allegro lub Aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HP OfficeJet 4500 i niestety tylko widzi oryginały 

Moja widzi zamienniki ,niema z tym problemu.Tylko jak wczesniej napisałem zamieniki które sprzedają sa używane nabite i ładnie zapakowane i działaja.Chodzi mi jak samemu w domu uzyskać ten stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że to że sprzedają używane napełniane zamienniki to nie ma znaczenia , co prawda np HP serwuje bajkę w postaci sterty bzdur że tylko orginały że aby utrzymać jakość trzeba opróżniony kadridż wymienić na nowy bo głowica się zużywa , g...... prawda chyba HP głowica się zużywa po wymalowaniu 2 ml tuszu.

Głowice w drukarce atramentowej są bardzo bardzo trwałe , używam drukarki takiej która ma zbiorniki na tusz i producent zaprojektował tak drukarkę aby każdy mógł ją w razie potrzeby napełnić , bez znaczenia czy sie na tym zna czy nie.

W tej chwili odkąd ją mam , drukarka jest trzeci raz zatankowana do pełna, z tym że to nie jest uzupełnienie kilku kropel tuszu jak w typowym kadridżu , nie pamietam objetości ale na oko samego czarnego tuszu wlewa się w zbiornik drukarki butelkę pewnie z 300ml.

Więc taka głowica drukująca jest bardzo trwała , przeszło już przez nią pewnie więcej niż 0,5L tuszu i drukuje jak nowa , żadnych najmniejszych defektów itp, więc co ma za znaczenie kupienie kadridża który był 10 razy napełniony? po 10 napełnieniach to można przyjąć że jest to fabrycznie nowy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.