Skocz do zawartości

Ojczyzna wzywa!


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

pojawiła się koncepcja, żeby zrobić pokazową bitwę ESA na terenie Muzeum 303 w Napoleonie

Co o tym sądzicie, byli by chętni na taki event?

Na razie bez dat i konkretów, ale jak chęci by były to reszta to pikuś prawda?

Kto wie może jakby się udało, to by pojawił się niezły punkt w kalendarzu zawodów na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pomysł super.Jestem ZA.Jest tylko jeden problem-termin.Kalendarz ESY i ACES jest napięty "jak baranie jaja".Praktycznie wolne terminy są w lipcu i sierpniu.a trzeba pamiętać o Pikniku Warbirdsów w Bobrownikach i o urlopach.Zerknij najpierw na terminy a potem coś zaproponuj.Po drugie temat trzeba umieścić też na forum ACES.

 

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a to tak normalne, że nie można się dostać na waszą stronę. Kiedy bym nie spróbował to mam

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Tylko osoby z kontem mogą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na forum można wejść bez konta. To, czy występujesz o konto i się później logujesz zależy od Ciebie. Spróbuj wejść bezpośrednio na forum:  http://www.aircombat.pl/ACES/forum/index.php?redir=1

Jeżeli logujesz się z sieci firmowej to może Masz ustawioną blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a to tak normalne, że nie można się dostać na waszą stronę. Kiedy bym nie spróbował to mam

Tylko osoby z kontem mogą?

U mnie w przeglądarce wyskakuje, że strona jest niezabezpieczona. Może tu jest problem.

Panie i Panowie,

pojawiła się koncepcja, żeby zrobić pokazową bitwę ESA na terenie Muzeum 303 w Napoleonie

Co o tym sądzicie, byli by chętni na taki event?

Na razie bez dat i konkretów, ale jak chęci by były to reszta to pikuś prawda?

Kto wie może jakby się udało, to by pojawił się niezły punkt w kalendarzu zawodów na stałe.

Wspaniale! 

Myślę, że na początek, ktoś kto ma najbliżej, powinien dokonać zwiadu. Czy jest miejsce i jak Oni to sobie wyobrażają. Jakiś locik testowy. Zawody w Wieluniu są dobrą okazją aby zobaczyli jak to wygląda w praktyce.

Co do terminu:

jeżeli to ma być wpisane do PP, patrz nasz regulamin,

jeżeli spotkanie towarzyskie, wolna wena organizatora.

Myślę, że samo odwiedzenie muzeum jest warte trudu wycieczki do Napoleona.

Ktoś ma z nimi kontakt? Robert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcia satelitarne to miejscówka może okazać się fajna, ale macie rację, trzeba sprawdzić naocznie.

Jestem w kontakcie z panem Tomaszem Kajkowskim przez Facebooka, właścicielem muzeum.

Jeśli ktoś chce przejąć inicjatywę i dalej już poprowadzić temat, jeśli się spodobał to bardzo proszę. Ja jako nie Esiak będę robił tylko za głuchy telefon.

Mam nadzieję, że udałoby się, coś zorganizować, bo z rozmowy z panem Tomaszem wywnioskowałem, że chce zorganizować w muzeum też coś dla dzieci, jakąś interaktywną ekspozycję, żeby dzieci mogły sobie mogły potrzymać modele do zdjęcia itp.

I gdyby zrobić taką pokazówkę jak kiedyś w Bąkowie, łączoną z piknikiem rodzinnym to mogłoby to wypalić i zainteresować młodych modelarstwem i ESA.

A Bitwa o Anglię w grafiku mistrzostw, przy muzeum, również by podniosła prestiż imprezy.

Tak, że myślę, że warto podrążyć temat bo byłaby tu obopólna korzyść oraz duże możliwości rozwoju tematu.


PS. Strona aircombat.pl działa mi tylko z telefonu. Na Każdym komputerze w domu i w pracy mam ten sam błąd. Widzę, że certyfikat po pierwsze wygasł a po drugi podpisany jest na "superhost.pl"

Tak, że jak jest tam jakiś admin to niech się zainteresuje tematem, bo pewnie większość ludzi, którzy aktualizują komputer na bieżąco nie może tam wejść.


PS2. Aircombat ma grupę albo stronę na facebooku? Bo wiecie, teraz wszyscy maja grupę na fejsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

stronka jest, prowadzi ją Ania. Na tą chwilę jest tyle zawodów ACES że trudno nadążyć ze wrzucaniem czegoś tam. Można by założyć grupę traktującą o ESA ale sens w tym mały, patrząc na ruch na forum. Oczywiście jest w tym sposób na dotarcie do większej ilości osób, jednak musi się tam coś dziać, czyli ktoś musi nękać innych o zdjęcia z zawodów, wyselekcjonować co lepsze, krótki opis i wio :D

STRONKA ACES POLSKA

https://www.facebook.com/aces.aircombat.3

Prężnie działająca strona ACES 1/12 oraz WWI
https://www.facebook.com/groups/415329810175/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jeżeli chodzi o FB to proszę obserwować AIRCOMBAT POLSKA. Tamtą stronę utworzyliśmy jako techniczną więc nigdy tam nic nie będzie. 

 

https://www.facebook.com/Aircombat-Polska-2084797351796165/

 

Strona z założenia o charakterze informacyjnym. Pracujemy nad rozwojem, ale sami wiecie...

Jak ktoś ma coś do ogłoszenia, zakomunikowania w temacie AIRCOMBAT to proszę do Ani lub do mnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji proponuję pozakładać [wydarzenia] wg kalendarza zawodów. Chociaż kilka na przód.

Zrobić skrót @aircombatpolska jeśli nie jest zajęty, pomoże to wyszukiwać i haszować posty abyście byli informowani o taki postach u kogoś, które później można osadzić na stronie aircombat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej to chyba jednak ja mam ;)
generalnie tak:
Być byłem, miejscówka fajna, kawał łąki jest, zaplecze techniczne w postaci prąd/kibel zapewne też by się znalazło
oparcie pokazu o muzeum nie jest głupie

Zapraszałem do Wielunia muzealników już w poprzednim roku na zawody ESA PP, niestety, nie udało się im dotrzeć, mam nadzieję że w tym roku się zobaczymy - w każdym razie zaproszenie podtrzymuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji proponuję pozakładać [wydarzenia] wg kalendarza zawodów. Chociaż kilka na przód.

Zrobić skrót @aircombatpolska jeśli nie jest zajęty, pomoże to wyszukiwać i haszować posty abyście byli informowani o taki postach u kogoś, które później można osadzić na stronie aircombat.

??????? Jak dla mnie to brzmi kosmicznie i nie w języku który znam. Ja bym chętnie oddał prowadzenie tej strony komuś kto to ogarnia. Myślę że Ania też by się nie obraziła. Ochotnik się znajdzie? Robert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.