Jump to content

nJerzy_R

Modelarz
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Days Won

  1

nJerzy_R last won the day on August 10

nJerzy_R had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  ok. Bydgoszczy
 • Imię
  Jerzy

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. Już Ci napisano: odbiornik nie wykrywa ilości serw. A od kiedy Radiomaster 168 ma wbudowaną stabilizację? Chyba jednak nie tędy droga...
 2. nJerzy_R

  Piła

  Wspomnienia z Pikniku modelarskiego przygotowane przez Krzysztofa (RC Kross)
 3. nJerzy_R

  Piła

  Właściciel sprzętu
 4. No i się znalazł odważny... Młody dzisiaj pierwszy raz na swoim miejscu... Zdjęcia: Krzysztof B. Trzeba jeszcze zrobić porządek z kablami. Po drobnej rewolucji "pod dachem" zrobiły się za ciut długie.
 5. Z dniem dzisiejszym można powiedzieć, że "nie jestem" już bezimiennym bezpaństwowcem i piratem powietrznym. Zmieniłem podwozie, poprzednie było ciut za niskie, do kompletu pojawiły się też zastrzały. Zachciało mi się też eksperymentów z malowaniem śmigła. Śmigło drewniane, zeszlifowany lakier fabryczny i na przód pryśnięty biały, końcówka i paseczek poniżej w kolorze płatowca, tył czarny z końcówką jw. Zdjęcia: Krzysztof B. Podobno do szczęścia brakuje tylko pilota... A dla lubiących cyferki: skala: ok. 1:6, rozpiętość: 2110 mm, napęd: Turnigy SK3 5065 KV 320, śmigło: Turnigy 18x10, zasilanie: 6S 5000 (5800) mAh, waga do lotu: 6,3 kg Edyta: I jeszcze fotka w towarzystwie rodowitego bydgoszczanina Zdjęcie: Tomasz T. Edyta2: W uzupełnieniu filmik. Lądowanie wyszło z wiaterkiem i stąd takie koślawe, zresztą to i tak nie ma znaczenia, bo lądować to ja nie umiem. Latać zresztą też... 😕
 6. Film z RC Przegląd Modelarski (za zdjęcia w locie to bym powiesił...) https://www.youtube.com/watch?v=YSu_5XCLgGU
 7. Dzisiejsza, wieczorna "cisza z kierunków zmiennych"
 8. Słowo się rzekło... Maska silnika w moim wykonaniu wygląda jak wygląda. Może następna będzie lepsza.
 9. openTX dla zwykłego śmiertelnika to jak (lubiany czy nie) Windows. Możesz konfigurować modele (patrz urządzenia w Winzgrozie), możesz uruchomić inny programik (skrypty LUA) itd. itp. openTX jest jeden dla wszystkich platform, na który da się to uruchomić. Nie ma żadnej różnicy (o których pisał posiadający wiedzę tajemną, dobrze wyuczony d2f), czy to będzie X9D, X9D+ czy też Horus czy inne wynalazki PRC. Czy musisz aktualizować? Pewnie nie, ale warto popatrzeć na opisy kolejnych wersji i zobaczyć co tyczy się akurat Twojego radia, czy też grupy FrSky w ogóle, i wgrać ostatnią, stabilną ale pasującą Tobie wersję. Natomiast czym innym jest firmware dla modułu nadawczego (np. XJT) i dla odbiorników. To można by porównać (chyba) do BIOS'a w kompie. Tu raczej wypadało by wgrać najnowsze wersje choćby ze względów bezpieczeństwa. Np. przypadek niekontrolowanego, "samowolnego" wychylenia lotek. Firma wypuściła poprawkę usuwającą ten bug. Jeżeli aktualizujemy firmware w nadajniku to musimy wgrać taka samą wersję przeznaczoną dla odbiornika. A skoro chcesz łapać "chłopaków" z 77hobby (a są na urlopie ) to może wcześniej: https://77hobby.pl/czym-jest-opentx-n-40.html https://77hobby.pl/firmware-nadajnikow-i-odbiornikow-frsky-kompendium-n-21.html Przepraszam, że tak łopatologicznie, ale nie idzie czytać głupot zwanych tajemnicą zawodową. Jednego Ci nie brakuje - poczucia humoru. I z mojej strony EOT.
 10. No niesamowite, patrz, znalazł się: https://www.open-tx.org
 11. Jasne, pomóż, podaj linka do openTX dla X9D i dla X9D+ skoro są to różne wersje. A jeżeli są różne, to może do X9E też jest inna wersja tylko ja o tym nie wiem?
 12. Dzwonią, tylko k...a w którym kościele?
 13. https://77hobby.pl/frsky-sprezynka-do-modulu-drazka-sterujacego-pr10-p-140.html
 14. Czcionki: http://www.l8ter.com/?p=896
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.