Jump to content

majula7

Modelarz
 • Content Count

  684
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by majula7

 1. Fajniutki, ale start z wody będzie trudny widząc jak go chyli na pływak.
 2. Wywal jeden i wsadz dwa takie same jakies tanie chinczyki po przeciwnych stronach, nie musisz miec 4 jednakowych mozesz miec dwie parki.
 3. Nowe plywaczki plus test długopisu 3D do atrapy silnika
 4. Czytam i czytam i co? Cały czas klepie się o dronach - a co z modelami samolotów śmigłowców itd. Dla mnie dron to wirnikowiec z min. trzema ramionami i śmigła góra lub dół.
 5. I nie stwardnieje, z tą żywicą trzeba postępować wg instrukcji gdyż każde zachwianie proporcji powoduje że nie stwardnieje. Za mało utwardzacza źle, za dużo tak samo. Wiem co bo sam się przekonałem. Inna sprawa że w czasie wiązania powinno być w miarę ciepło.
 6. Najprościej Y kablami, u mnie śmigła sa prawe i lewe i tak je parowalem. Pamiętam że później kombinowalem i podlaczalem na dwa kanały, w celu odejmowania ciągu.
 7. Wg mnie za duże KV będzie latał za szybko trzeba dobrać takie silniki aby latał ,,ciężko
 8. Panowie, a jak zamierzacie rowiazac sprawy podwozia?
 9. Jakieś 6-7 lat temu zbudowałem gada, na tubie są filmy z oblotu. Skłon silników konieczny, u mnie z tego co pamiętam wręgi na zero, ale kąty korygowałem podkładkami.
 10. A ja mam straszny kłopot ze startem tego typu modelu raz na 10 prób udaje się. Ostatnio próbuje wdrożyć członka rodziny aby rzucał.
 11. Wychylenie silników na boki może być na zero pod warunkiem przeciwbieznosci zaś pocchylenie będzie zawsze i też zależne od platowca
 12. Durafly jeszcze sprawdzę jak będę w modelarni
 13. majula7

  Yak-15

  Dzieki za info. Chyba się skuszę.
 14. majula7

  Yak-15

  Co było składnikiem wysyłki i jak taka transakcję przeprowadzić, bo po obejrzeniu strony zbieram szczene i się napaliłem też na kita tylko wodno samolotu.
 15. Model kupiłem jako pustostan więc nie zapiać pakietu tylko zazbroic i dopiero w górę. Na obecna chwilę czekam jeszcze na podwozie składane.
 16. Część.

  Cena za sztukę czy 1kpl (szt. 2)

  1. dawid.1234

   dawid.1234

   komplet tzw. 2 sztuki.

 17. Wiem, małe skrzydła duża waga będzie zabawa. Tj. przykład jak projektant nie zna zasad budowy modeli. Można powiększyć skrzydła bez uszczerbku dla wizerunku. Takich pomyłek w swoim życiu modelarskim już miałem kilka. Trzeba brać byka za rogi.
 18. Oczywiście, tylko coś mi się źle klikneło. A może ktoś już latał tym wynalazkiem?
 19. Stałem się posiadaczem takiego samolotu. Mam złe doświadczenia z tak małymi modelami, ale postaram się przyłożyć i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 20. majula7

  [ESA] me 262 NPN

  Nie latam w kombacie. Chcę tylko zbudować model do latania w ograniczonej przestrzeni.
 21. majula7

  [ESA] me 262 NPN

  Spox dzieki za odpowiedz
 22. majula7

  [ESA] me 262 NPN

  Czy da się w gondolach umieścić napęd wentylatorowy?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.