Skocz do zawartości

http://www.lotnik.sklepy24h.pl/


lotnik1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Bardzo fajny sklepik z modelami i akcesoriami do ich budowy,są nawet silniki turbinowe do odrzutowców oraz samolotów osobowych takich jak boeing 747,także elementy do budowy łodzi podwodnych.Wejdz http://www.lotnik.sklepy24h.pl/ i zobacz sam!

 

i jaka ładna odpowiedź:

 

503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

 

ok. ale po kilku "odśwież" zadziałało.

 

Fakt - produktów mnogo, oj mnogo ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że 747 może ważyć 40kg? .. niezły model. Ciekaw jestem jak działa taki silnik odrzutowy na paliwo modelarskie lub gaz (z butli ? :shock: skąd gaz w modelu?)

 

EDIT1- Jakoś dziwnie nick twórcy tematu (dołączył dziś) i nazwa sklepu zawierają to samo słowo... lotnik. Może ktoś chce zebrać zamówienia , zaliczki i ulotnić się (jak to lotnik) :wink:

 

EDIT2 - Czy sklepy24h oznacza iż silniczek turbinowy mogę kupić o pierwszej w nocy lub piątej nad ranem jak mnie przyciśnie? Ach ten nałóg modelarski... trzeba wyjść naprzeciw :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Opis: Łazik terenowy monster świetna jazda,szybki daje rade w każdym terenie,zrywny,efektowna jazda.Silnik elektryczny,możliwość kupna spalinowego oraz wersji nitro(dopłata 167zł spalinowy oraz 467zł wersja nitro)."

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

możliwość kupna spalinowego oraz wersji nitro(dopłata 167zł spalinowy oraz 467zł wersja nitro

 

A nitro i spalinowy to co innego ? ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie od takich zakupów odpycha jedno - brak jakichkolwiek formalnych danych tego sklepu - adres siedziby właściciela sklepu , numer NIP , regon, profil działalności, telefon lub inne komunikatory itd.........

a dla Waszej wiedzy są to podstawowe i wymagane ustawowo dane ze nie wspomnę o regulaminie sklepu oraz o wpisie o prawach do zwrotów i reklamacji ..........

 

a na portalu sklepy24h.pl to każdy kowalski może założyć sobie sklep

 

Serwis sklepy24h.pl oferuje możliwość założenia własnego sklepu internetowego, jak i dodania swojego już istniejącego sklepu do naszego katalogu sklepów całkowicie za darmo.
źródło : http://www.sklepy24h.pl/index.php?page=strona&id=6

 

i to wszystko w tym temacie - proponuję uważać i nie dać się naciągać

dziwne że przy rejestracji nie wymagają podania żadnych danych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Hubert, zdjąłem zgłoszenie, proponuję zostawić temat jako przestrogę przed zakupami w tego typu sklepach.Totalny brak danych kontaktowych to skandal.Chyba przeniosę temat do nieciekawych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zamówienia i mam adres firmy oraz dane kontaktowe osoby na kogo mam dokonać przelewu.

Starałem się dowiedzieć więcej o tym miejscu i na razie nikt w tym budynku nie zna takiej firmy. W tym celu wykonałem kilka telefonów i nie mam potwierdzenia istnienia tej fimy.

 

Coś mi się wydaje że to niezły "krzak" ten sklep.

 

Ten adres to ul.Gdańska 141/7 85-022 Bydgoszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie akurat nie dziwi, jeśli firma jest zarejestrowana w mieszkaniu prywatnym, a facet nie wysyła stu przesyłek dziennie do klientów, to nawet najbliższy sąsiad może nic nie wiedzieć.

 

Nie zmienia to faktu, że brak jakichkolwiek danych na stronie "sklepu" to beznadzieja...

 

PS. Bardziej podejrzane byłoby, gdyby mieli pełen asortyment i wszystko za pół ceny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zamówienia i mam adres firmy oraz dane kontaktowe osoby na kogo mam dokonać przelewu.

 

Ja też zrobiłem zamówienie :P

 

Ciekawa informacja w e-mailu potwierdzającym:

 

UWAGA ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODMOWY WYSYŁKI TOWARU ZA ZALICZENIEM POCZTOWYM!Wpłaty prosimy dokonywać na te dane....

 

Co ja rozumiem jako zachętę czy nakłanianie na wykonanie przelewu.

Rozumiem wszystko ale osobiście cwaniactwa i ZŁODZIEJSTWA nie toleruję! Jeżeli podana osoba nie wywiąże się z zawartej transakcji to nie tylko należy przenieść sklep do nieciekawych ofert ale i zadbać by takich cwaniaków było jak najmniej.

 

Jeżeli otrzymam to co zamówiłem sklep ten będzie najlepszym sklepem pod słońcem :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.