Skocz do zawartości

http://www.lotnik.sklepy24h.pl/


lotnik1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to jest wał,model pt.łazik to model Team losi i jego koszt w polsce 1200zł i nie istnieje wersja spalinowa.Ciężarówka Peterbilt to zdjęcie z pudełka Tamiya cena ok 1800zł.Pick up to Tamiya Subaru Brat cena 654zł.Chyba wystarczy.Oszust i tyle

 

Do lotnika fruwaj stąd i to szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie to jest wał,model pt.łazik to model Team losi i jego koszt w polsce 1200zł i nie istnieje wersja spalinowa.Ciężarówka Peterbilt to zdjęcie z pudełka Tamiya cena ok 1800zł.Pick up to Tamiya Subaru Brat cena 654zł.Chyba wystarczy.

 

Nierealna cena to jeszcze o niczym w normalnym "Polskim" zdrowym rozsądku nie świadczy :crazy: Pytanie: Co miałoby się dziać z pieniędzmi przelanymi na konto?

 

Wystarczy poczytać regulamin pierwszego lepszego sklepu modelarskiego a zauważy się że sklep NIE MUSI tak naprawdę niczego sprzedawać a to co przedstawia w swoich ofertach w ogóle nie musi być realne. Przykłady można mnożyć dla przykładu dwa:

 

- pewnego okresu sklep cyberfly posiadał w swojej ofercie artykuły nie możliwe (jak sam sklep twierdził) do zakupu a jednak w ofercie tego sklepu towar ten był i po baardzo atrakcyjnych cenach.

 

- wimarex - chodź sklep raczej z dobrą renomą obecnie pomimo iż można zakupić towar przez internet i zrobić wpłatę na konto -w rzeczywistości towar dostępny "wkrótce" po bardzo atrakcyjnych cenach (obecnie) "dostępny wkrótce" nie jest a raczej.... wcale!

 

Jaka to różnica? jeśli chodzi o ceny to żadna. W drugich przypadkach jednak możliwe raczej jest odzyskanie swoich pieniędzy i to tyle. Tu i tu traci się czas i nerwy. Takie wałki zdarzają się częściej i to w nawet przypadkach zakupów u rzekomo uznanych sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Co do Wimarexu to ten sklep utrzymywał niskie ceny do momentu sprzedania ostatniej sztuki.Rozmawiałem z właścicielem jak szukałem nowego radia i poinformował mnie że sprowadzają raczej na zamówienie i ceny są już inne niż na stronie internetowej.Jak jest teraz z tymi cenami- nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem jak szukałem nowego radia i poinformował mnie że sprowadzają raczej na zamówienie i ceny są już inne niż na stronie internetowej.Jak jest teraz z tymi cenami- nie wiem.

 

Kryzys nie jest od dziś, wszyscy znają jego skutki, wiedzą że dolar nie będzie tani z dnia na dzień. Strona powinna zostać aktualizowana lub towary niedostępne po obecnych cenach usunięte. Nie każdy wie że to przez kryzys ceny się pomieszały tym bardziej że wiadomo o tym nie od dziś. Jak można dopuścić aby klient wykonał zakup, przelew a potem go uświadamiać że żadnego zakupu nie dokonał? Strona internetowa to przecież wizytówka - jeśli komuś nie potrzebna to niech ją zlikwiduje i po kłopocie a jeśli jednak potrzebna to niech ją prowadzi jak człowiek.

 

Wracajmy jednak do tematu - ja jedynie chciałem pokazać że "nierealne" ceny to nie tylko domena oszustów ale i także uznanym sprzedawcom się zdarza. Zdarza - bo to raczej zaniedbanie czy pojedyncze przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sklep ma prawo sie zareklamowac tutaj.

2. nie ma dowodu na to, ze sklep robi walki - chodz wszystko to sugeruje.

3. Do czasu kiedy niezadowolony/oszukany klient sie nie trafi - reklama zaostanie tutaj - chodz doradzam ostroznosc przy zakupach.

4. Poczekajmy az odezwie sie kolega ktory sklep reklamuje - byc moze sie cos wyjasni w tym temacie.

 

PROSZE o wstrzymanie sie z oskarzeniami wobec sklepu bez dowodow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje słowa Marcin kieruj do sklepu nie do mnie.

 

Ja jedynie wyraziłem swoją opinię, chodź warta ona tyle co kropla w morzu :)

 

3. Do czasu kiedy niezadowolony/oszukany klient sie nie trafi - reklama zaostanie tutaj - chodz doradzam ostroznosc przy zakupach.

 

Jestem :mrgreen: Przecież złożyłem zamówienie i nie spodziewam się że dostanę to co prezentowane w opisie czy na zdjęciu :rotfl: :lol2: :lol2: :lol2:

 

A do kiedy czekamy do potwierdzenia zamówienia - do jutra? :lol2: :rotfl:

 

A prima aprilis już jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę niezła promocja :shock:

Silnik turbinowy za 670 zł to model SimJet 3000-30 który teraz kosztuje prawie 2500Euro co daję lekko 10 000zł.

Koleś lekko przekombinował

A tu jeszcze jeden taki sklep http://www.kolejarz.sklepy24h.pl/

 

Stronka do turbinki http://www.simjet.com/C1256F6600773F26/0/8A261879D981CFB4C1256F6C006ED543?open

lub sklepu gdzie taką można naprawdę kupić http://shop.pigs-airlines.be/catalog/product_info.php?cPath=956_967&products_id=9284

 

EDIT

Zamówiłem go za zaliczeniem pocztowym - ciekaw jestem czy go dostanę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę własną działalność już kilkanaście lat i jak ktoś każe mi wysyłać pieniądze to go "na drzewo " posyłam. Można żądać zaliczki przy zakupach towarów mało chodliwych , sprowadzanych pod klienta ale sprzedawanie towaru z magazynu wyłącznie po dokonanej przedpłacie przez klienta to jest brak poszanowania dla jego czasu . Takie jest moje zdanie . Często dokonuję zakupów pierwszy raz w jakiejś firmie i załatwiam wszystko w 5 minut przez telefon bez pieniędzy ,przelewów i cudowania . Wielu sprzedawców nadal nie rozumie że klient to nie dziad który zawraca im przysłowiową dupę tylko klient to czysty pieniądz...

Jeśli sklep internetowy każe mi przelać pieniądze i czekać więcej niż 24H to ja rezygnuję z takich usług bo świadczy to tylko o tym że firma nie ma towaru na stanie i dopiero za moją kasę go kupi. Dziś firmy kurierskie świadczą usługi dostawy door to door w kilka godzin i to jest realny czas- rano zamawiam towar a popołudniu albo wieczorem mam go w firmie . Ten kto mi każe czekać -przegrywa .

 

co do cen to często polityka jest taka że reklama głosi np komplet spectrum DX6i za 600zł a na miejscu dowiadujemy się że "cena nierealna i w ogóle skąd się pan urwał" gdy wspomnieć ze reklamują się w ogólnopolskiej gazecie to zaraz zaczyna się wciskanie kitu że to błąd w druku , to nie my to gazeta....... pytam o kolejne pozycje i znów się okazuje że wszystko kilkaset zł drożej ... Nieważne jak o nas mówią ważne by mówili ..chyba z takiego założenia wychodzą tacy przedsiębiorcy. A biedny klient skoro już się wybrał to i tak zostawi kasę bo coś tam kupi skoro się już wybrał do sklepu .

celowo nie wspominam jaki to sklep bo mi za reklamę nie płacą........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zamówienia i mam adres firmy oraz dane kontaktowe osoby na kogo mam dokonać przelewu.

Starałem się dowiedzieć więcej o tym miejscu i na razie nikt w tym budynku nie zna takiej firmy. W tym celu wykonałem kilka telefonów i nie mam potwierdzenia istnienia tej fimy.

 

Coś mi się wydaje że to niezły "krzak" ten sklep.

 

Ten adres to ul.Gdańska 141/7 85-022 Bydgoszcz

 

na tej ulicy pod tym adresem znajduje sie sklep z artykułami sprzątającymi!

Wiem bo mieszkam 150m od tego miejsca ...

 

Daj dziecku internet :|

 

Pozdrawiam was koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.