Skocz do zawartości

http://www.lotnik.sklepy24h.pl/


lotnik1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod
Ja tam od gościa kupiłem parę rzeczy i nie narzekam i długo nie czekałem.Widać że facet ma sporo rzeczy używanych,skoro towar koleś wysyła to po co się czepiać?Dla mnie ważne jest to że zapłaciłem i dostałem towar.

 

W sumie to fajnie, tym bardziej że piszecie z tego samego IP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Czyżby ten sklep nie miał internetu, a cała jego oferta internetowa powstaje w kafejce? Wybacz ale nie uwierzę w turbinę za 650zł , sam komputer sterujący kosztuje pewnie ponad 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ten sklep nie miał internetu, a cała jego oferta internetowa powstaje w kafejce? Wybacz ale nie uwierzę w turbinę za 650zł , sam komputer sterujący kosztuje pewnie ponad 2000zł.
Za nową sam bym nie uwierzył w cenę ale większość widać że nie jest nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ten sklep nie miał internetu, a cała jego oferta internetowa powstaje w kafejce? Wybacz ale nie uwierzę w turbinę za 650zł , sam komputer sterujący kosztuje pewnie ponad 2000zł.
Za nową sam bym nie uwierzył w cenę ale większość widać że nie jest nowa.

 

Jakoś w ofercie nie zauważyłem , że używane. Ale nawet jak używane ale sprawne to i tak nie ta cena. Grubymi nićmi szyte. Czekam na pierwszego nabywcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pierwszego nabywcę.

 

Nie miało być :

Czekam na pierwszego nabranego ? :devil: :devil: :devil:

Za samo to że nie ma podane , że to towar używany , już powinno być w nieciekawych .

Po za tym ciągnie naciągactwem , że aż dymi. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ten sklep nie miał internetu, a cała jego oferta internetowa powstaje w kafejce? Wybacz ale nie uwierzę w turbinę za 650zł , sam komputer sterujący kosztuje pewnie ponad 2000zł.
Za nową sam bym nie uwierzył w cenę ale większość widać że nie jest nowa.

Gościu zabieraj się ze swoim ruskim bazarkiem z bronią chemiczną bo to już przestaje być zabawne. Ktoś kupi i pewnie źle się to skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to nie było Prima Aprilis? :shock:

 

Ja tam od gościa kupiłem parę rzeczy i nie narzekam i długo nie czekałem.Widać że facet ma sporo rzeczy używanych,skoro towar koleś wysyła to po co się czepiać?Dla mnie ważne jest to że zapłaciłem i dostałem towar.

 

Wiesz... zamówiłem towar i wiesz co? NIC! A może mi powiesz że nie powinienem zamawiać przesyłki pobraniowej tylko przedpłata na konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szacunku do forum ponownie zgłaszam temat do moderacji.

 

Tu są zasady tego działu http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=49

Może nie są doskonałe (kilka lat nie były zmieniane), ale chyba wiadomo jaki był zamysł i że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do reklamy forum traci na wiarygodności - po prostu nie reklamujemy takich sklepów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Przeniosę temat do tych mało ciekawych ofert :)

 

Temat wróci do ciekawych ofert tylko wtedy, kiedy użytkownicy forum zadecydują że sklep ten jest godny zaufania.Do tego momentu miejsce tego tematu jest w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Czy to jest w ogóle sklep? Może ktoś w końcu na to odpowiedzieć? Co będzie jeśli ktoś faktycznie przeleje pieniądze na konto? Odzyska? PRZECIEŻ NIE MA TU Z NIKIM ŻADNEGO KONTAKTU!!! To już nawet nie jest nieciekawa oferta!

 

Nie wiem czy to jest sklep i nie mogę na to odpowiedzieć, wiec wg. Ciebie gdzie mam umieścić temat żeby było dobrze?.A może usunąć? Wtedy nikt się nie dowie że ten "sklep/nie sklep" to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. to na pierwszy rzut oka widać że to jest oszustwo.

To spokojnie można zgłosić z podejrzeniem popełnienia przestępstwa do prokuratury - dokładnie rzecz biorąc próby wyłudzenia.

Jak temu sprzedawcy wydaje się że jest anonimowy to się mocno myli.. prokuratura i policja dosyć szybko znajdują takie osoby. I to nie takich kozaków jak ten tutaj (vide sklep japanfoto..czy coś w ten deseń).. To tutaj jest grubymi nićmi szyte..że to jakiś nastolatek zrobił a nie dorosła osoba. Policja się ucieszy.. podbiją sobie gówniarzem statystyki.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
To spokojnie można zgłosić z podejrzeniem popełnienia przestępstwa do prokuratury
o tym mowilem kilka postow wyżej.

 

Hmmmm, no to w czym problem ?.Zgłaszajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.