Skocz do zawartości

http://www.lotnik.sklepy24h.pl/


lotnik1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Ja to widzę tak: jeżeli ktoś jest poszkodowany to niech sam zgłosi tą sprawę na własną rękę.Przypomina mi to hasła typu : "weźmy się i zróbcie ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

Oto dane jakie otrzymałem po złożeniu zamówienia:

Kamil Księżniakiewicz Bydgoszcz

O ile te dane są prawdziwe to, Pan kamil ma 22 lata..skończył Zasadniczą Szkołę Zawodową Ogrodniczą w Bydgoszczy. Jest jak twierdzi operatorem koparki i ma fajną rodzinę. To mnie zajęło 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..

 

Mamy kolejną poszlakę, zamieniającą się w pewność...

Że ten człowiek do najuczciwszych nie należy...

sprawdźcie jego profil na naszej klasie.. ktoś już go szuka.. i bardzo niedobrze mu życzy..

I to nie jeden.. przedtem działał na allegro jak widać..

 

Tutaj konto na allegro..

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=11606136

 

Hmm tak jak piszę zebranie tych kilku informacji zajęło kilka minut mnie..

Ciekawe ile policji to zajmie.. albo :) :) :) urzędowi skarbowemu za prowadzenie działalności gospodarczej.. bez zezwolenia i nie odprowadzanie podatku..

Bo zakładam że od takiej działalności książki nie prowadzi..

 

Btw.. Facet jest jak na widelcu.. z 30 osób poszkodowanych na allegro.. Wystarczy napisać i poprosić o złożenie zeznań lub skargi.. widząc jak się na niego zdenerwowali.. nie będzie z tym problemu.

 

No pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pierwszego nabranego ? :devil: :devil: :devil:

Za samo to że nie ma podane , że to towar używany , już powinno być w nieciekawych .

Po za tym ciągnie naciągactwem , że aż dymi. :twisted:

,

 

A nie mówiłem...

 

Ktoś powinien napisać wielkimi literami w pierwszym poście i zmienić nazwę tematu.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. gdyby to były czterotakty.. po 20$.. no góra 30$ dolków to bym uwierzył.. :lol: Ale to tutaj... za grubymi nićmi szyte.

W przyszłym tygodniu powiadomię odpowiednie organy ścigania..

 

A czy któryś z kolegów wie do kogo się zgłosić? O kogo pytać na policji, chciałbym sobie zaoszczędzić czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od gościa kupiłem parę rzeczy i nie narzekam i długo nie czekałem.Widać że facet ma sporo rzeczy używanych,skoro towar koleś wysyła to po co się czepiać?Dla mnie ważne jest to że zapłaciłem i dostałem towar.

 

A jeśli można wiedzieć co kupiłeś i w jaki sposób otrzymałeś towar?

 

 

Sprzedawca czyta ten wątek i to raczej nie podlega dyskusji szkoda że nie zabrał głosu jak dotąd

 

Wydaje mi się że jednak zabrał głos...ale oczywiście to może mi się tylko wydawać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. gdyby to były czterotakty.. po 20$.. no góra 30$ dolków to bym uwierzył.. :lol: Ale to tutaj... za grubymi nićmi szyte.

W przyszłym tygodniu powiadomię odpowiednie organy ścigania..

 

A czy któryś z kolegów wie do kogo się zgłosić? O kogo pytać na policji, chciałbym sobie zaoszczędzić czasu.

dział PRZESTĘPSTWA GOSPODARCZE, u mnie się mówi PG

nie wiem czy policja się sprawą zajmie bo jak na razie nie ma poszkodowanych. Myślę że lepiej do urzędu skarbowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.