Jump to content

Moje drugie hobby

KRUUP

Recommended Posts

Witam.

Tak sobie wymyśliłem ze zaprezentuje moje drugie (hobby) :rotfl:

Zauważyłem że starsi ludzie jak zobaczą coś takiego na ciele to nasuwa im sie jedna myśl KRYMINALISTA :D

Co wy myślicie o tatuażu?

0ddf09769e177648m.jpg

cf3822d587314461m.jpg

4214fe72a368b160m.jpg

75d429ca2144fdb7m.jpg

8a4d26736cc4d9e8m.jpg

2968d9491901ac6dm.jpg

8fd6e95f7a6ec2d3m.jpg

96c478b5ea72c4b2m.jpg

ad8a0afa5d5f1953m.jpg

Na zgliszczach zdobytego onegdaj Berlina mocz oddawało dwóch żołnierzy. Spogladali sobie przez ramię, który ma "większego". I w pewnym momencie "ruski" mówi do "amerykańca"

.. a co ty tam masz wytatuowane ?. ORIA ?. Co to jest.

.. a kiedyś miałem napisane VICTORIA, ale wlazłem na minę i połowę mi urwało i ORIA została.

.. ale widzę ( mówi amerykanin ) ,że u ciebie też piękną cyrylicą ORIA jest wypisane. Też miałeś VICTORIA ?

.. nie , u mnie było ( mówi Rosjanin ) MARIAKI BALTICKOWO MORIA SIERDEĆNA PAZDRAWLIAJUT WSJECH MARIAKOW CIORNOWO MORIA.

Czyli jak na razie sie potwierdza :D

Chciałem zauważyć ze, szewc bez butów chodzi :P

Nie mam upiększonego czy tez oszpeconego ciała tatuażem. Jest to poniekąd moje drugie hobby jak juz napisałem wcześniej (dodatkowe, zarobkowe zajecie) Mi tatuaż podoba sie ale u kogoś i fajnie zrobiony, sam nigdy sie na niego pewnie nie zdecyduje.

A tatuowanie pozwala mi sie w jakiś tam sposób spełniać (artystycznie) dzięki temu nie zapominam jak sie rysuje, no i jeszcze $:D

Kiedyś myślałem o tym, jak byłem młody i naiwny. :wink: Potem doszedłem do wniosku, że tak naprawdę mi nie zależy by takowe arcydzieła posiadać. Ale Ładne dzieła u kogoś zawsze warto obejrzeć, tak jak podziwiamy niektóre modele, wiedząc że sami prawdopodobnie nigdy takiego cuda nie zbudujemy. :wink:

Oprócz modelarstwa nałogowo czytam ksiażki, interesuję się lotnictwem, Jestem zadeklarowanym gljaciarzem, choć aktualnie brak mi środków wolnych na odnowienie uprawnień i zakup sprzętu. Poprzednie robiłem jeszcze na studiach, a student jak wiadomo jest biedny i ma suchoty, i na sprzet nie starczyło :wink: Prawo się zmieniło i licencja się skończyła, a teraz kurs jest kilka razy droższy i dłuższy. Ale zbieram, zbieram.

Rekreacyjnie strzelam sobie z wiatrówek do puszek i kapsli. Mam 2 karabinki i dwa pistolety. Tak się jakoś uzbierało :wink:

Innym moim hobby jest zbieranie informacji wszelakich. Jak coś usłyszę, to muszę zgłębić temat, może nie do podszewki, ale wiedzieć co i jak. Np. zobaczylem w lodówce sklepowej "frutti di mare" z kawałkami przedstawicieli głowownogów. Potem siedziałem w domu 2 dni i szukałem wszystkiego o kalmarach, potem o wielorybach ( bo kaszaloty jedzą kalamary i są wielorybami), potem Bałtyk ( bo czasem kaszaloty do nas zaglądają) i jego przeszłość no bo skoro Bałtyk, to skąd się wziął? ).

I tak mnie czasem dopada, że lecę po linkach i odnośnikach z wizytami w bibliotece włącznie. :devil:

Nie lubię tatuaży.

Ale warsztat mi się podoba.

I klimaty rysunków też.

Szkoda tylko, że to na czyjejś du... :D

Ja tam się nie znam, ale "Szkoda tylko, że to na czyjejś du..." nie byłoby takie szkoda o ile "d..." płci odmiennej :twisted: .

Mam znajomego który jest "bezobotnym od zawsze" ale dorabia sobie jako masażysta - jakieś kursy robił czy cóś - i najśmieszniejsze jest że wszystkie jego klientki które znam są < 35 roku życia. Ostatnią moją uwage na ten temat skwitował tajemniczym uśmiechem i textem: "trza sobie jakoś radzić" :)))

Tatuaże mi się podobają , ale nie takie wielki w stylu "skazany na śmierć " , tylko takiej wielkości 10cm x 10cm .

oglądam miami ink studio tatuażu , może kiedyś sobie zrobię jakiś mały.

KRUUP, drogie są tatuaże wielkość 10x10 100% czarna farba ?

KRUUP, drogie są tatuaże wielkość 10x10 100% czarna farba ?

Cieżko powiedziec.

Zależy od salonu i od wzoru. Wnioskuje ze mówisz o jakims tribalu. (wzorek też jest istotny, chodzi o pracochłonność) powiedzmy ze 200 300zł, ale u mnie mniej :D

Małe wzorki są fajne - u koleżanek - małe, żeby je długo szukać w niedostepnych miejscach.

Jakbym miał sobie coś fundować to idealny byłby wzór bez drobnych oszczędności. Łopatka + kawałek ramienia. A może tatuaż z modelem wbitym w glebę?? z sentencją - człowiek uczy sie całe życie :P

Dziwisz sie ? - Ja tez nie chcialbym miec tatuazu zrobionego w Zyrardowie

No mammuth, lepiej sie nie pokazuje teraz w naszym pieknym mieście bo cie dorwiemy z motyl, i chciał nie chciał bedziesz ozdobiny :twisted: :wink:

No mammuth, lepiej sie nie pokazuje teraz w naszym pieknym mieście bo cie dorwiemy z motyl, i chciał nie chciał bedziesz ozdobiny :twisted: :wink:

To ustalmy - NIE CHCE miec wypasionego - kolorowego tatuazu ze smokiem - na plecach ...

Wszystko inne baaardzo chce miec - gdziekolwiek XD

To ustalmy - NIE CHCE miec wypasionego - kolorowego tatuazu ze smokiem - na plecach ...

Wszystko inne baaardzo chce miec - gdziekolwiek XD

Na ten przykład malutki wizerunek mamucika na trąbie :?: :wink: :devil: :rotfl:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.