Skocz do zawartości

duplex TU kontra MX-12


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też trochę pomarudzę:)

Mogą być jak piszesz. Jak kadłub nie jest przewodzący, np z włokien węglowych to mogą być wewnątrz. Warto jeszcze zwrócić uwagę, aby równolegle do anteny, szczególnie blisko niej, nie biegł zaden przewód: do serw, metalowy popychacz, czy bowden z drutem stalowym w środku.

Sciągnij sobie np. instrukcję do Sanwy RDS, tam są fajne ilustracje rozmieszczenia anten.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Warto jeszcze zwrócić uwagę, aby równolegle do anteny, szczególnie blisko niej, nie biegł zaden przewód: do serw, metalowy popychacz, czy bowden z drutem stalowym w środku.

Napewno jest w tym coś, ale w modelu kombata spalinowego mam umieszczony odbiornik wewnątrz, wąsiki anten są również w środku, obok odbiornika są dwa bowdeny(stalowe popychacze) steru wysokości, kadłub z laminatu, odbiornik jeti duplex4ch... Model śmiga ąż miło, pełna kontrola i zasieg... To tyle z mojego punktu widzenia. Są jeszcze inne modele ale tam jest kadłub z elaporu wiec jakby go wogóle nie było - dla odbiornika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.