Czaro Opublikowano 14 Czerwca Opublikowano 14 Czerwca Czy masz na myśli fpv-ałowców, którzy nawet na tym forum wrzucali filmy z latania dużo za daleko i za wysoko?
Ares Opublikowano 14 Czerwca Opublikowano 14 Czerwca 15 minut temu, Czaro napisał: Czy masz na myśli fpv-ałowców, którzy nawet na tym forum wrzucali filmy z latania dużo za daleko i za wysoko? Dokładnie tak. Choć znam też ludzi którzy przesadzają latając klasycznymi modelami RC. Zawsze byłem zdania ,że trzeba zachować zdrowy rozsądek nie tylko zresztą w lataniu.
Rekomendowane odpowiedzi