witold_pi Opublikowano 9 godzin temu Opublikowano 9 godzin temu Raczej wygląda na sprężanie powietrza i potem odpalenie na nim
muchastd Opublikowano 9 godzin temu Opublikowano 9 godzin temu Rozrusznik inercyjny. Dużym przełożeniem rozkręca sie wirnik rozrusznika do wysokich obrotów,po czym zasprzegla sie z silnikiem i uruchamia. Analogicznie jest to rozwiązane np w AN2,gdzie tez korbą w kabinie pasażerskiej napędza sie go ,lub można wykorzystując prąd z akumulatora pokładowego lub zasilania zewnętrznego.
Rekomendowane odpowiedzi