Jump to content

Liczba portów silnika


MTA-4

Recommended Posts

Mam takie krótkie pytanko-kto mi wytłumaczy dokładnie co to są te ,"porty"w sikniku i jakie są różnice w silnikach np:3 porty,8 portów(oprócz ilością portów) ?

 

A gdzieś to znalazł - porty ? ( komputery, żegluga - to rozumiem )

 

- może pola ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

Słusznie port = kanał

Tylko nie wiem dlaczego tak łatwo przyjęło się w środowisku modelarskim (głównie samochodziarzy) nieudolne tłumaczenie, a raczej jego brak z angielskiego, dokonane przez jakiegoś niedouczonego handlowca który jeszcze wczoraj sprzedawał buraki na targu, a dziś handluje akcesoriami modelarskimi, jutro pewnie będzie się zajmował technologiami o przeznaczeniu militarnym, a za tydzień kosmicznymi... potem już najkrótsza droga do świata polityki w końcu gość zna się prawie na wszystkim :D

Razu pewnego w warzywniaku chciałem kupić oranżadę (ciekawe skąd ta nazwa??)powinienem chyba napisać napój gazowany o smaku pomarańczowym, ale ekspedientka powiedziała mi, że takiej nie ma bo ma tylko orange.

I w tym tkwi szkopuł :D

Link to comment
Share on other sites

Razu pewnego w warzywniaku chciałem kupić oranżadę
Mnie natomiast pani ekspedientka zapytala czy ma podac pomaranczową czy cytrynową, bo obie mają :mrgreen:

Ja bym sie specjalnie nie obrazał na spolszczenia, pamietam jak chciano wprowadzc nasza nazwe odtwarzacza kompaktowego, mial sie nazywac "dyskofonem" :mrgreen: Zresztą "kanał", to też nie nasze słowo.

Link to comment
Share on other sites

gładkilot, Jak to nie rozumiesz? Przecież napisali, ze silnik 8 portowy służy najlepiej do bashów koło domu., gdy go odpalamy za pomocą rotostartu. Mają tam jescze cynę krótką zwolik.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.