Skocz do zawartości

niezla bestia


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hobby to hobby - opłacalność nie istnieje. Ma sprawia radość, a nie przynosić zyski.

Jeśli ktos chce zbudowac sobie model w skali 2:1 to droga wolna. :wink: Na pewno wzbudzi zazdrość i opad szczęki innych hobbystów. Na pilotach "prawdziwych" maszyn też zrobi wrażenie. Leci tu sobie taki Wilgą, a tu przelatuje Wilga dwa razy większa i bez pilota... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kosztów samolotu nie rc trzeba doliczyć jeszcze licencje która nie jest tania
Z tego co wiem licencja lotnicza w Czechach kosztuje 3000zł ale nie jest ona niezbędna do latania, napewno aparatura i serwa w takim gigancie 70% nie są tańsze.

 

Dokładnie :D Jakoś wędkarze też nie kupują ryb w sklepie a wyszłoby to na pewno taniej...

Nie rozumiem w jaki sposób dotyczy to tego co napisałem? Chodziło mi o to że jak już się robi tak duży model to takim samym nakładem pracy można zrobic prawdziwy samolot.

Co według was jest fajniejsze latanie w kokpicie samolotu czy sterowanie nim z ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wzbudzi zazdrość i opad szczęki innych hobbystów.

Ja tam im tylko takiego miejsca do latania zazdroszczę :P Nie powiem, wrażenie takie coś robi niesamowite (chociaż mi też się takie giganty osobiście nie podobają).

 

Co według was jest fajniejsze latanie w kokpicie samolotu czy sterowanie nim z ziemi?

 

No to już akurat są subiektywne odczucia...nie mówiąc już o tym, że nie każdy może zasiąść za sterami "prawdziwego" samolotu. (Użyłem cudzysłowu, bo nie uważam, że nasze samoloty są na niby :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci tu sobie taki Wilgą, a tu przelatuje Wilga dwa razy większa i bez pilota... :devil:

cena budowy wilgi RC 2:1-250 000 zł.

widok pilota lecącego wilgą, widzącego wilge obok siebie 2 razy większą i to bez pilota-bezcenne ;D

A co do filmiku to super ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.