Skocz do zawartości

Modele Blejzyk na kolejny model


specyfick

Rekomendowane odpowiedzi

No na klifie polata wszystko, w ten weekend katowałem mojego Pelikana z ekipą F3F.

Troszkę mieli ubaw, bo latał jak stara babcia wolno, jak emeryt.

Zabawa piękna naprawdę, nawet modelem takim jak Pelikan można fajnie się na klifie pobawić.

No też nie można go rzucać jak wieje nie wiadomo ile, ja latałem przy wietrze 2-3 m/s, pełen relaks.

Ekipa z klifu wspominała o Tobie malin.

Będę jako kibic też w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ekipa z klifu wspominała o Tobie malin.

 

Mam nadzieje, że pozytywnie ;-) W razie co wezmę procę i garść ołowiu :mrgreen:

 

To do zobaczenia na zawodach. Niestety na dzień dzisiejszy mam tylko model bez lotek - coliberka 1m , może się polata w przerwie zawodów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody:

Szczegóły -> http://f3f.pl/index.php?menu=10

 

Nie wiem o któej będe jako kibic. Daj jakiś przedział to się umówimy kiedy będziesz, z chęcią porównam modele.

 

Poz tym wiatr na klifie zapowiada się odpowiedni dopiero w sobotę po 1500 i całą niedzielę.

 

Mają szczęście chłopaki, zobaczymy jak będzie w realu z wiatrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie przywieje na klif to jest kilka zbocz alternatywnych do latania i myśle zawody si ę odbędą. Ja i Manaq będziemy na 99,9%. Gadałem dziś z ekipą z Gdyni i już Chłopacy z całej Polski się zjechali - trenują ale nie wiem czy w hotelu czy na Klifie ;-)

 

Zapowiada się ciekawie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smootny, z tym adresem to może być problem, bo tak jak pisał Malinn jest w okolicy 3city jest kilka miejsc do latania i decyzja pewnie zapadnie w sobotę. Wiem tylko, że spotkanie w sobotę ma być o 9:00 przy pensjonacie "Klif" w Mechelinkach. To jest chyba ulica Nadmorska. Ja będę tam tak jak Malinn na 99,9%. Mogę podesłać Wam, to znaczy Smootnemu i Specyfikowi, na PW moją komórkę i będziecie mogli na bieżąco się dowiedzieć co i jak.

 

specyfick, wezmę dla Ciebie do porównania po kawałku z Hammera i Barakudy, to sobie porównasz. Całych nie będę brał, bo mam mały samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też na nią trafiłem i zaciekawił mnie model Faun. Jest szybszy i bardziej zwrotny od Spin/Elf - Ma profil s 6063, ' inny obrys skrzydla i statecznikow co umozliwia przesuniecie srodka ciezkosci minimalnie do przodu'-tyle p. Blejżyk. Cena - 352zł. I znów mam problem z wyborem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też na nią trafiłem i zaciekawił mnie model Faun. Jest szybszy i bardziej zwrotny od Spin/Elf - Ma profil s 6063, ' inny obrys skrzydla i statecznikow co umozliwia przesuniecie srodka ciezkosci minimalnie do przodu'-tyle p. Blejżyk. Cena - 352zł. I znów mam problem z wyborem :)

 

też się nad nim zastanawiam , ma już ktoś ten szybowiec by recenzję jakąś napisać ?????

 

EDIT:Zamówiłem FAUN'a - wiele osób juz potwierdziło że to lepszy wybór niż np. ELF :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiele osób juz potwierdziło że to lepszy wybór niż np. ELF
Mógłbyś napisać coś więcej, tez się nad nim ciężko zastanawiam :wink: W perfecthobby będzie podobno za jakieś dwa tygodnie, gdzieś jest już może dotępny teraz? Cena taka jaką podaje producent? Będę wdzięczny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać coś więcej, tez się nad nim ciężko zastanawiam :wink: W perfecthobby będzie podobno za jakieś dwa tygodnie, gdzieś jest już może dotępny teraz? Cena taka jaką podaje producent? Będę wdzięczny :)

 

"Na Teraz" chyba jest ciężko dostępny- Ja zamówiłem bezpośrednio u producenta ( też mówił o 2 tygodniach - choć obiecał wysłać szybciej jeśli tylko się "zrobią" ) :rotfl:

 

.. apropos "lepszości" - wczoraj gadałem z kilkoma znajomymi z UK (Edinburgh) któży ponoć kupili już ten model - mocno chwalą - jednym prawie głosem potwierdzili to co tu się pisało = szybszy i zwrotniejszy.

 

Malin ty chwalisz mocno ELF'a i do niego mnie przekonywałeś wiem, że to dobry model ( nie wątpie w twoje racje) ale chciałem wziąść tego FAUN'a by porównać w praniu z Elfem.

Jak się okaże lipa to go sprzedam :lol2:

 

 

Co lepsze - Elf czy ten drugi , sprawdzimy w praniu. Elfa bede miał z kumplem 2 tyg złożonego. Bedziemy go testować na zboczu i na bank porównamy z nową maszyną z Blejżyka którą kupił Kolega Smootny ;-)

 

:jupi: ehh ty - zaraziłeś mnie tymi szybowcami :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie modellot ma lepsze opinie i moja decyzja padła na fregate z modellotu.

Jednym z plusów dodatnich to wyszlifowane i wykończone płatowce.

Kadłub wzmocniony będzie przez modelot, jestem ciekaw jak to wykonują.

A jak nie to ja wzmocnie ..

Będę malować jak koledzy to już robili na forum.

 

Jestem ciekaw czy ten model potrzebuje klap ? Może tylko klapolotki wystarczą.

Jakie wasze opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to ja wzmocnie ..

Gwarantuję Ci, że nie będziesz musiał wzmacniać. Wystarczy, że miałeś w rękach kadłub z Top Model a róznicę poczujesz. Tamte kadłuby delikatnie mówiąc gną się w rękach. Z Modellot są wykonanae naprawdę solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malin ty chwalisz mocno ELF'a i do niego mnie przekonywałeś wiem, że to dobry model ( nie wątpie w twoje racje) ale chciałem wziąść tego FAUN'a by porównać w praniu z Elfem.

 

Własnie fajnie że bedziesz miał inny model niż elf - będzie można to porównać i nabyć nowych doświadczeń i nową opinie o nowym modelu.

 

Napewno więcej pracy jest z modelami Blejżyka niż z Modellotu to jest pewne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.