Skocz do zawartości

Góraszka i modele?


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

http://goraszka.info/index.php?id=73

 

Na samym dole. Przyznać się, kto się wkręcił na pokazy i co będzie w planach?

Co nas czeka w tym roku? :wink: Pokazy FPV? Makiety odrzutowe? Może jakaś akrobatyczna spalinka 3m? :mrgreen:

Jeszcze 3 dni i 7 godzin... nie ma ktoś jakiegoś przyśpieszacza czasu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja czasami latam modelem po przeciwnej stronie drogi w Góraszce.... pole przeznaczone do sprzedaży pod inwestycje. A swoją drogą ciekawe takie latanie modelem przy dość zbitym tłumie gapiów.... albo świetne aparatury nie znające zakłóceń albo mocne nerwy :wink:

 

PS - Mój kolega twierdzi , że prawdziwy lotnik kocha latać i nienawidzi , gdy inni latają jak on nie lata więc na pokazy na Góraszce jeżdżę jak tylko jak jest brzydka pogoda. Przynajmniej Extry latają tuż nad ziemią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie pierwszy raz będziecie! Dla mnie to już taka nowa świecka tradycja, że są ESA w Góraszce. Poza tym niech forowicze wiedzą, że latają "nasi" - jak nie będą wiedzieli, to po pokazach dużych samolotów pójdą na kiełbasę z grilla i tyle będzie oglądania :P .

 

Wg prawideł marketingu wystąpienia publiczne reklamuje się PRZED, a nie PO. To nie randka w ciemno, ani urodzinowa impreza dla koleżanki Krysi :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wygadales :(;)

Znowu? Jak znowu?

 

Ale ESA to nie wszystko. Będzie jeszcze inna niespodziewanka. Znacznie większa :twisted:

No! No! Bo wypaplam! :P

 

Dobra, milczę jak grób, ale polecam uwadze oficjalną stronę Pikniku. Robię focha, zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ma ktoś dokładny plan imprezy na niedzielę?

 

EDIT: Ok, doczytałem że program taki sam jak w sobotę.

 

Oficjalnie tak. Zawsze jednak sa drobne zmiany.

A to ktoś się spóźni, a to ktoś odleci, a to się coś popsuje, a to pogoda nie ta...

Niedziela - wybory. Można wyskoczyć do skrzynek wieczorem, albo rano.

Sobota - W W-wie będą jeszcze co najmniej dwie imprezy plenerowe. Na Kępie Potockiej i na Agrykoli.

Ja tam wolę sobotę, jeśli tylko będzie pogoda. W Niedzielę wolę posiedzieć w domu i zbierać siły na tydzień pracy. :) Olimpiada zimowa mnie zainteresuje w zimę, a nowych Lipoli za drzewka nie oddam :ble:

PS - W niedzielę, sporo uczestników pokazów wylatuje wcześniej do domu,. Jest dużą sznasa, że umknie jakiś punkt programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ESA to nie wszystko. Będzie jeszcze inna niespodziewanka. Znacznie większa :twisted:

 

Ciebie Czarku glownie z jednym modelem kojarze wiec jesli moje przypuszczenia ida dobrym tropem to juz ten tego wiem :D

Doprawdy? A ja zupełnie nie wiem o co Ci chodzi... ;)Ale i tak mówię Ci, że to zły trop. Mnie tam nie będzie, bo jadę na MP w dlg, natomiast będą koledzy z Koczarg. Min. z taką dużą makietą pięknego Polskiego szybowca na O. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.