Skocz do zawartości

Troszke wiecej niz Fun_Fly "Shark"


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja używam i używałem prawie wyłącznie Oracower-u o takiej nie słyszałem można ją kupić u nas w sklepach?

Teraz mam zamiar kupić i przetestować TOUGHLON z Model Partner bo ta ma szerokość 80 cm i można lepiej ją wykorzystać bo z 60 przy pewnych szerokościach skrzydeł zostaje sporo wąskich pasków które nie zawsze można wykorzystać i trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Artur!

Zrobiłem przegląd postów dotyczących Twojego ,REKINA,.Ciekawy modelik i na pewno będzie dobrze latał.Co do mocowania górnego płata do którego niektórzy koledzy mają zastrzeżenia, to moje skromne zdanie jest akurat odwrotne. Mam dwupłata 2,6 kg. na MVVS 6.5 a górny płat do wieżyczki dociskają dwie śruby 4 mm i oczywiście zastrzały.

Pozdrawiam Ryszard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa szczegolnie ze ja nawet deprona porzadnie posklejac nie moge... ;]

 

Sesja sie zbliza, zaliczenia juz za poasem czasu nie ma - co najwyzej jakiegos arfa sie zrobi. Mam na oku jeden samolocik baardzo ciekawy - arfik juz po testach wiec nawet nie trzeba bedzie sie bazgrac w gratach ale jeszcze nic nie mowie. . . Jak go dorwe to napisze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo zobaczymy :D:D

rozpietosc 127 cm, dlugosc od kolpaka do ogona 130

FUTANA uwazana za bardzo dobry model 3d ma przykladowo 170x170

 

on wyglada inaczej niz typowy FUN bo to 2-plat

zreszta zawis to jest to co mnie najmniej w lataniu interesuje

uwazam ze od tego to sa smiglowce

ale to moja osobista opinia

ja oczekuje bardzo duzej zwrotnosci, dobrego przyspieszenia i mozliwosci zarowno szybkiego jak i bardzo wolnego lotu, no i pioonowo w dól zeby sie zbytnio nie rozpedzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.