Skocz do zawartości

Troszke wiecej niz Fun_Fly "Shark"


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No to sie zdziwilem... Ja mam tak wszedzie :lol: Myslalem ze sa dobrze... Przepraszam motylku :wink:

 

Artur... Super model i super kolory. Gratuluje, ciekawe jak bedzie latal :!:

 

To żebyś zapamiętał na Forever :)

 

Ta gumka to swego rodzaju amortyzator serwa:) a ta tulejka to ogranicznik amortyzatora zębyś za bardzo go nei ścisnoł śrubą. Jak dasz kołnież na spodzie to oprze się o balse/sklejke i będzie OK. Jak dasz go na górze to drugi ostry koniec będzi esię wbijał w balse i będziesz kręcił do ...........śmierci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz go na górze to drugi ostry koniec będzi esię wbijał w balse i będziesz kręcił do ...........śmierci :D

serwa do balsy (czy przez palse do sklejki) przykrecam tylko w malym elektryku jak to Tomek mi kiedys powiedzial " takie serwo zawsze moge troszke dokrecic" wiec tam wszedzie jest sklejka

wiec czy kolniezem w dól czy w gore dziala podobnie choc nie neguje ze powinienem przełozyc i to zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male update:

wszystko okleiłem i zrobilem cala mechanike, w zasadzie prawie mozna startowac :D

ale dokleje jeszcze napisy i inne ozdobki tylko niemam czasu wybrac sie do firmy reklamowej zeby wyciac co nieco na ploterze

masa wzrosla do 2890g co daje 44g/cm przy 65 dm powierzchni

wiec chyba nie jest zle

 

wyglada tak :

2-pl28.jpg

 

2-pl27.jpg

 

2-pl29.jpg

 

2-pl30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoo hoooo hooooollly shit :shock: :shock: Nieee no ja się z wami nie bawię. Nie ma nic lepszego na poprawę humoru z rana jak zobaczenie dwupłatowego fun fly'a :D Jak to osioł ze Shreka mówi: Piiiiiiięęęekneeee!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładny, fakt.

Ale...

Może jakieś napisy na kadłubie, albo coś innego co wypełni i połączy optycznie te białe kawałki.

Może gdyby nie było tego białego fragmentu na końcu kadłuba, lub przynajmniej czarnej obwódki podkreślającej to rozczłonkowanie :roll:

Czyli moim zdaniem sposób oklejenia kadłuba przekombinowany - cały biały byłby chyba ładniejszy.

 

Oczywiście to kwestia gustu i tylko moje zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę budowe "shark"-a juz jakąś chwile :D nawet dlatego między innymi zalogowałem sie na forum ;) naturalnie podzielam zdanie kolegów jestem pod wrażeniem i chciał bym zobaczyć z wielką chęcią jakiś filmik z lotów :D no i jeszcze jedno czy mozna prosić plany Rekina??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisy beda zarówno duze na gornym skrzydle "SHARK" na 2 polowce "3d fun fly"

na kadlubie "SHARK" i z przodu "91 magnum engine"

na sterze pionowym "futaba" ustawione w pionie

sa juz zaprojektowane do wyciecia , ale niemam czasu pojechac je zrobic, chyba dopiero po swietach

plan jest tu: http://www.ponton.easycom.pl/modele/Shark.zip zarówno dwg jak i corel11 tyle ze brak opisów co do grubosci materialów ale to opisze w wolnej chwili

owiewki na kola sie zas zakupi i pomaluje beda biale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.